Wat is er gaande?

Cyclocross MTB UCI Junioren Amateur

Vandaag geen UCI-koersen

Le Samyn
1.1 | Mannen
 
CET: 12:25 - 17:16
Startlijst
Le Samyn des Dames
1.1 | Vrouwen
 
CET: 11:20 - 14:21
Startlijst
Trofeo Laigueglia
1.Pro | Mannen
 
CET: 10:50 - 16:10
Startlijst
Umag Trophy
1.2 | Mannen
 
CET: 13:30 - 16:54
Startlijst
Umag Trophy Ladies
1.2 | Vrouwen
 
CET: 09:00 - 12:05
Startlijst

Vandaag geen UCI-koersen

Vandaag geen UCI-koersen

Strade Bianche
1.UWT | Mannen
Startlijst
Strade Bianche
1.WWT | Vrouwen
Startlijst
GP Criquielion
1.1 | Mannen
Startlijst
Le Tour des 100 Communes
1.2 | Mannen
South Aegean Tour
2.2 | 1e etappe | Mannen
Startlijst
Ster van Zwolle
1.2 | Mannen
Startlijst
Syedra Ancient City
1.2 | Mannen

Winter Sports

UCI Klassement

1
Pogacar Tadej
UAE Team Emirates
2
Vingegaard Jonas
Team Visma | Lease a Bike
3
Evenepoel Remco
Soudal Quick-Step
1
Vollering Demi
Team SD Worx-Protime
2
Kopecky Lotte
Team SD Worx-Protime
3
Reusser Marlen
Team SD Worx-Protime

Recente resultaten

Datum Koers Winnaar Uitslagen
25.02 UAE Tour
2.UWT | Algemeen | Mannen
L. Van Eetvelt
Lotto Dstny
Uitslagen
25.02 UAE Tour
2.UWT | 7e etappe | Mannen
L. Van Eetvelt
Lotto Dstny
Uitslagen
25.02 Faun Drome Classic
1.Pro | Mannen
M. Hirschi
UAE Team Emirates
Uitslagen
25.02 Kuurne-Brussel-Kuurne
1.Pro | Mannen
W. van Aert
Team Visma | Lease a Bike
Uitslagen
25.02 Clasica de Almeria
1.1 | Vrouwen
L. Stephens
Cynisca Cycling
Uitslagen
25.02 O Gran Camiño
2.1 | Algemeen | Mannen
J. Vingegaard
Team Visma | Lease a Bike
Uitslagen
25.02 O Gran Camiño
2.1 | 4e etappe | Mannen
J. Vingegaard
Team Visma | Lease a Bike
Uitslagen
25.02 Omloop van het Hageland
1.1 | Vrouwen
K. Faulkner
EF Education-Cannondale
Uitslagen
25.02 Tour of Rwanda
2.1 | Algemeen | Mannen
J. Blackmore
Israel-Premier Tech
Uitslagen
25.02 Tour of Rwanda
2.1 | 8e etappe | Mannen
J. Blackmore
Israel-Premier Tech
Uitslagen
25.02 Tour of Alanya
1.2 | Mannen
J. Trarieux
China Glory-Mentech Conti. CT
Uitslagen
25.02 Kuurne - Kuurne Juniors
J-1.1 | Mannen
A. Taillieu
Air College - Bconcept
Uitslagen
24.02 Omloop Het Nieuwsblad
1.UWT | Mannen
J. Tratnik
Team Visma | Lease a Bike
Uitslagen
24.02 Omloop Het Nieuwsblad
1.WWT | Vrouwen
M. Vos
Team Visma | Lease a Bike
Uitslagen
24.02 UAE Tour
2.UWT | 6e etappe | Mannen
T. Merlier
Soudal Quick-Step
Uitslagen
24.02 Faun-Ardèche Classic
1.Pro | Mannen
J. Ayuso
UAE Team Emirates
Uitslagen
24.02 O Gran Camiño
2.1 | 3e etappe | Mannen
J. Vingegaard
Team Visma | Lease a Bike
Uitslagen
24.02 Tour of Rwanda
2.1 | 7e etappe | Mannen
I. Einhorn
Israel-Premier Tech
Uitslagen
23.02 UAE Tour
2.UWT | 5e etappe | Mannen
O. Kooij
Team Visma | Lease a Bike
Uitslagen
23.02 O Gran Camiño
2.1 | 2e etappe | Mannen
J. Vingegaard
Team Visma | Lease a Bike
Uitslagen
23.02 Tour of Rwanda
2.1 | 6e etappe | Mannen
J. Blackmore
Israel-Premier Tech
Uitslagen
22.02 UAE Tour
2.UWT | 4e etappe | Mannen
T. Merlier
Soudal Quick-Step
Uitslagen
22.02 O Gran Camiño
2.1 | 1e etappe | Mannen
J. Tarling
INEOS Grenadiers
Uitslagen
22.02 Tour of Rwanda
2.1 | 5e etappe | Mannen
P. Latour
TotalEnergies
Uitslagen
21.02 UAE Tour
2.UWT | 3e etappe | Mannen
B. O'Connor
Decathlon AG2R La Mondiale
Uitslagen
21.02 Tour of Rwanda
2.1 | 4e etappe | Mannen
W. Lecerf
Soudal Quick-Step Devo Team
Uitslagen
20.02 UAE Tour
2.UWT | 2e etappe | Mannen
B. McNulty
UAE Team Emirates
Uitslagen
20.02 Tour of Rwanda
2.1 | 3e etappe | Mannen
J. Restrepo
Team Polti Kometa
Uitslagen
19.02 UAE Tour
2.UWT | 1e etappe | Mannen
T. Merlier
Soudal Quick-Step
Uitslagen
19.02 Tour of Rwanda
2.1 | 2e etappe | Mannen
I. Einhorn
Israel-Premier Tech
Uitslagen