Wat is er gaande?

UCI Junioren Amateur

Tour of the Alps
2.Pro | Algemeen | Mannen
J. Lopez
Lidl-Trek
Uitslagen
Tour of the Alps
2.Pro | 5e etappe | Mannen
A. Paret-Peintre
Decathlon AG2R La Mondiale
Uitslagen
Belgrade Banjaluka
2.2 | 2e etappe | Mannen
D. Toneatti
Astana Qazaqstan Dev.
Uitslagen
Giro Mediterraneo in Rosa
2.2 | 1e etappe | Vrouwen
   
CEST: 14:00 - 16:45
Startlijst
Eroica Juniores - Nations' Cup
J-2.NC | 3e etappe | Mannen
F. Ørn-Kristoff
Norway
Uitslagen
Omloop Borsele Juniors
J-2.NC | 1e etappe | Vrouwen
   
CEST: 16:45 - 19:27
Startlijst
Omloop van Borsele
1.1 | Vrouwen
 
CEST: 14:00 - 17:20
Startlijst
Belgrade Banjaluka
2.2 | 3e etappe | Mannen
 
CEST: 11:00 - 16:38
Startlijst
Giro Mediterraneo in Rosa
2.2 | 2e etappe | Vrouwen
 
CEST: 12:30 - 15:22
Startlijst
Eroica Juniores - Nations' Cup
J-2.NC | 4e etappe | Mannen
 
CEST: 14:00 - 16:47
Startlijst
Omloop Borsele Juniors
J-2.NC | 2e etappe | Vrouwen
 
CEST: 10:30 - 12:19
Startlijst
Gipuzkoa Klasikoa
J-2.1 | 1e etappe | Mannen
 
CEST: 10:30 - 13:08
Startlijst
Liège-Bastogne-Liège
1.UWT | Mannen
 
CEST: 10:10 - 16:27
Startlijst
Liège-Bastogne-Liège Femmes
1.WWT | Vrouwen
 
CEST: 13:35 - 17:53
Startlijst
Tour of Türkiye
2.Pro | 1e etappe | Mannen
 
CEST: 09:25 - 12:17
Startlijst
Giro di Romagna
1.1 | Mannen
 
CEST: 10:50 - 15:40
Startlijst
Belgrade Banjaluka
2.2 | Algemeen | Mannen
 
CEST: 12:00 - 15:04
Startlijst
Belgrade Banjaluka
2.2 | 4e etappe | Mannen
 
CEST: 12:00 - 15:04
Startlijst
Giro Mediterraneo in Rosa
2.2 | 3e etappe | Vrouwen
 
CEST: 12:30 - 15:33
Startlijst
Giro della Provincia Biella
1.2 | Mannen
 
CEST: 13:00 - 16:30
Gent - Wevelgem (U23)
1.2U | Mannen
 
CEST: 13:20 - 18:02
Startlijst
Eroica Juniores - Nations' Cup
J-2.NC | Algemeen | Mannen
 
CEST: 14:30 - 17:14
Startlijst
Eroica Juniores - Nations' Cup
J-2.NC | 5e etappe | Mannen
 
CEST: 14:30 - 17:14
Startlijst
Omloop Borsele Juniors
J-2.NC | Algemeen | Vrouwen
 
CEST: 10:30 - 12:15
Startlijst
Omloop Borsele Juniors
J-2.NC | 3e etappe | Vrouwen
 
CEST: 10:30 - 12:15
Startlijst
EPZ Omloop van Borsele Juniors
J-1.1 | Mannen
 
CEST: 14:00 - 17:20
Startlijst
Gent - Wevelgem Juniors
J-1.1 | Vrouwen
 
CEST: 10:00 - 11:56
Startlijst
Gipuzkoa Klasikoa
J-2.1 | Algemeen | Mannen
 
CEST: 10:20 - 13:10
Startlijst
Gipuzkoa Klasikoa
J-2.1 | 2e etappe | Mannen
 
CEST: 10:20 - 13:10
Startlijst
Tour of Türkiye
2.Pro | 2e etappe | Mannen
 
CEST: 10:15 - 15:07
Startlijst
Giro Mediterraneo in Rosa
2.2 | 4e etappe | Vrouwen
 
CEST: 12:30 - 14:52
Startlijst
Tour de Romandie
2.UWT | Proloog | Mannen
Startlijst
Tour of Türkiye
2.Pro | 3e etappe | Mannen
Startlijst
Giro Mediterraneo in Rosa
2.2 | Algemeen | Vrouwen
Startlijst
Giro Mediterraneo in Rosa
2.2 | 5e etappe | Vrouwen
Startlijst
Tour de Romandie
2.UWT | 1e etappe | Mannen
Startlijst
Tour of Türkiye
2.Pro | 4e etappe | Mannen
Startlijst
Tour of the Gila
2.2 | 1e etappe | Mannen
Tour of the Gila
2.2 | 1e etappe | Vrouwen

Winter Sports

UCI Klassement

1
Pogacar Tadej
UAE Team Emirates
2
Vingegaard Jonas
Team Visma | Lease a Bike
3
Evenepoel Remco
Soudal Quick-Step
1
Vollering Demi
Team SD Worx-Protime
2
Kopecky Lotte
Team SD Worx-Protime
3
Wiebes Lorena
Team SD Worx-Protime

Recente resultaten

Datum Koers Winnaar Uitslagen
19.04 Tour of the Alps
2.Pro | Algemeen | Mannen
J. Lopez
Lidl-Trek
Uitslagen
19.04 Tour of the Alps
2.Pro | 5e etappe | Mannen
A. Paret-Peintre
Decathlon AG2R La Mondiale
Uitslagen
19.04 Belgrade Banjaluka
2.2 | 2e etappe | Mannen
D. Toneatti
Astana Qazaqstan Dev.
Uitslagen
19.04 Eroica Juniores - Nations' Cup
J-2.NC | 3e etappe | Mannen
F. Ørn-Kristoff
Norway
Uitslagen
18.04 Tour of the Alps
2.Pro | 4e etappe | Mannen
S. Carr
EF Education-EasyPost
Uitslagen
18.04 Belgrade Banjaluka
2.2 | 1e etappe | Mannen
D. Hopkins
Ljubljana Gusto Santic
Uitslagen
18.04 Eroica Juniores - Nations' Cup
J-2.NC | 2e etappe | Mannen
S. Remijn
Netherlands
Uitslagen
18.04 Eroica Juniores - Nations' Cup
J-2.NC | 1e etappe | Mannen
GRENKE - Auto Eder Uitslagen
17.04 La Flèche Wallonne
1.UWT | Mannen
S. Williams
Israel-Premier Tech
Uitslagen
17.04 La Flèche Wallonne
1.WWT | Vrouwen
K. Niewiadoma
CANYON//SRAM Racing
Uitslagen
17.04 Tour of the Alps
2.Pro | 3e etappe | Mannen
J. Lopez
Lidl-Trek
Uitslagen
16.04 Tour of the Alps
2.Pro | 2e etappe | Mannen
A. De Marchi
Team Jayco-AlUla
Uitslagen
15.04 Tour of the Alps
2.Pro | 1e etappe | Mannen
T. Foss
INEOS Grenadiers
Uitslagen
14.04 Amstel Gold Race
1.UWT | Mannen
T. Pidcock
INEOS Grenadiers
Uitslagen
14.04 Amstel Gold Race
1.WWT | Vrouwen
M. Vos
Team Visma | Lease a Bike
Uitslagen
14.04 GP Féminin de Chambéry
1.1 | Vrouwen
L. De Schepper
AG Insurance-NXTG U23 Team
Uitslagen
14.04 Tour du Doubs
1.1 | Mannen
L. Martinez
Groupama-FDJ
Uitslagen
14.04 Tour du Loir-et-Cher
2.2 | Algemeen | Mannen
E. Toudal
Team Coloquick
Uitslagen
14.04 Tour du Loir-et-Cher
2.2 | 5e etappe | Mannen
A. Drege
Team Coop-Repsol
Uitslagen
14.04 Tr. S. Vendemiano (U23)
1.2U | Mannen
F. Kajamini
Team MBH Bank Colpack Ballan
Uitslagen
14.04 Argentina RR
CN | Mannen
L. Rosas Uitslagen
14.04 Argentina RR-U23
CN | Mannen
N. Erripa Picazo Uitslagen
14.04 Greece RR-JR
CN | Mannen
N. Manthos Uitslagen
14.04 Penn Ar Bed-Pays d'Iroise
J-2.1 | Algemeen | Mannen
P. Thierry
OC Locminé
Uitslagen
14.04 Penn Ar Bed-Pays d'Iroise
J-2.1 | 3e etappe | Mannen
R. Edinger
WP de Molenspurters Meulebeke U19
Uitslagen
14.04 Penn Ar Bed-Pays d'Iroise
J-2.1 | 2e etappe | Mannen
E. Boulet
CC Plancoët Junior
Uitslagen
13.04 Oceania ITT
CCTT | Mannen
A. Gate
Burgos-BH
Uitslagen
13.04 Oceania ITT
CCTT | Vrouwen
I. Carnes
ARA | Skip Capital
Uitslagen
13.04 Tour du Jura
1.1 | Mannen
D. Gaudu
Groupama-FDJ
Uitslagen
13.04 Arno Wallaard Memorial
1.2 | Mannen
P. Uptegrove
Monda Vakantieparken-Ijsselstreek
Uitslagen
13.04 Tour du Loir-et-Cher
2.2 | 4e etappe | Mannen
S. Dehairs
Alpecin-Deceuninck Dev. Team
Uitslagen
13.04 LBL Espoirs (U23)
1.2U | Mannen
J. Blackmore
Israel Premier Tech Academy
Uitslagen
13.04 Oceania ITT-U23
CCUT | Mannen
J. Medway
Team BridgeLane
Uitslagen
13.04 Oceania ITT-U23
CCUT | Vrouwen
S. Sammons
Cycling Development Foundation
Uitslagen
13.04 Argentina ITT-U23
CN | Mannen
V. Rossello Uitslagen
13.04 Argentina RR
CNRR | Vrouwen
M. Fadiga Uitslagen
13.04 Greece RR-JR
J-CN | Vrouwen
E. Papadimitriou Stampori Uitslagen
13.04 Greece RR-U23
CNU | Vrouwen
E. Giachou Uitslagen
13.04 Oceania ITT-JR
J-CC | Mannen
R. Roberts
Academy Région Sud p/b Giant
Uitslagen
13.04 Oceania ITT-JR
J-CC | Vrouwen
L. Jones
Bendigo & District CC
Uitslagen
13.04 Penn Ar Bed-Pays d'Iroise
J-2.1 | 1e etappe | Mannen
J. Simon
Team CIC UC Nantes - Atlantique U19
Uitslagen
12.04 Oceania RR
CCRR | Mannen
R. Cavanagh
KINAN Racing Team
Uitslagen
12.04 Oceania RR
CCRR | Vrouwen
K. Nicholson
Team Bridgelane
Uitslagen
12.04 Classic Grand Besançon Doubs
1.1 | Mannen
L. Martinez
Groupama-FDJ
Uitslagen
12.04 Giro d'Abruzzo
2.1 | Algemeen | Mannen
A. Lutsenko
Astana Qazaqstan Team
Uitslagen
12.04 Giro d'Abruzzo
2.1 | 4e etappe | Mannen
P. Sivakov
UAE Team Emirates
Uitslagen
12.04 Tour du Loir-et-Cher
2.2 | 3e etappe | Mannen
J. Krijnsen
Parkhotel Valkenburg
Uitslagen
12.04 Argentina ITT
CN | Mannen
S. Fredes Uitslagen
12.04 Argentina ITT
CNTT | Vrouwen
C. Maldonado Uitslagen
12.04 Greece ITT-JR
CN | Mannen
E. Manolidis Uitslagen
12.04 Greece ITT-JR
J-CN | Vrouwen
E. Papadimitriou Stampori Uitslagen
12.04 Oceania RR-JR
J-CC | Mannen
M. Goold
Blackburn CC U19
Uitslagen
12.04 Oceania RR-JR
J-CC | Vrouwen
L. Bates
Canberra Cycling Club
Uitslagen