Ster van Zuid-Limburg

UCI Junioren, Etappekoers, 1e etappe, 29.maart 2024, België

Etappe GC Jongeren Punten Team

DoB?
Pos Renner Team Tijd
01 Sumpik Pavel Roman Kreuziger Cycling Academy 08:01
02 Louw Larsen Anton Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 04
03 Just Pedersen Carl Emil Acrog-Tormans U19 + 06
04 Hermans Cas Crabbé-Dstny Juniors + 11
05 Kings Ian Germany + 11
06 Barry Ashlin USA Juniors + 15
07 Vanslembrouck Corneel Rudyco Cycling Team + 16
08 Streif Noah USA Juniors + 16
09 Geerinck Seppe Crabbé-Dstny Juniors + 20
10 Jaht Joonas Watersley R+D Road Team + 20
11 Schoonvelde Gijs JEGG-DJR Academy U19 + 21
12 Benz Benedikt JEGG-DJR Academy U19 + 21
13 Ørn-Kristoff Felix Rudyco Cycling Team + 22
14 Keppens Cedric Rudyco Cycling Team + 23
15 Bertels Witse Van Moer Logistics Cycling Team + 24
16 Ferl-Runningshaugen Amund Team Uno-X NTG + 24
17 Van Gils Lucas Team Kempen U19 + 25
18 Nagengast Ruud Junior JEGG-DJR Academy U19 + 26
19 Höfig Attila Germany + 27
20 Verstraete Jenthe Crabbé-Dstny Juniors + 28
21 Ankerstjerne Klausen Nikolaj Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 29
22 Hemeryck Wout CT Luc Wallays-Jonge Renners + 29
23 Rysletten-Solvoll Nikolai Team Uno-X NTG + 30
24 George Luca Watersley R+D Road Team + 30
25 Bheki Peter Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 30
26 Boden Rune Rudyco Cycling Team + 31
27 Cappon Staf CT Luc Wallays-Jonge Renners + 32
28 Edmonds Enzo USA Juniors + 34
29 Stuer Thor Van Moer Logistics Cycling Team + 34
30 Christiaens Jasper Oost Vlaanderen + 35
31 Jannes Tristan Acrog-Tormans U19 + 35
32 Esch Hugo Germany + 36
33 Inglis Toby Watersley R+D Road Team + 36
34 Feyaerts Thor Crabbé-Dstny Juniors + 37
35 Strejcek Adam Watersley R+D Road Team + 38
36 Louw Larsen Oskar Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 38
37 Tielens Zander Rudyco Cycling Team + 38
38 Smørås Filip Team Uno-X NTG + 38
39 Engel Otis USA Juniors + 38
40 van Wijnbergen Denley JEGG-DJR Academy U19 + 39
41 Vittinghus Stokbro Sylvester Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 40
42 Albrecht Pepe Germany + 41
43 Pauwels Cisse Acrog-Tormans U19 + 42
44 Van Strijthem Matijs Van Moer Logistics Cycling Team + 42
45 de Kok Pepijn Regio Zuid Nederland + 43
46 Wæhre Anders Team Uno-X NTG + 43
47 Skjolden Sondre Elias Team Uno-X NTG + 45
48 Pittman Reece Lee Valley Youth CC + 45
49 De Jonghe Lucas Oost Vlaanderen + 45
50 Safranek Ondrej Roman Kreuziger Cycling Academy + 45
51 Howe Vinicius Start Junior Cycling Team + 45
52 Vanhuffel Matteo Wielerclub Onder Ons Parike + 46
53 Petry Paul-Felix Germany + 47
54 Tveit Telman Tronstad Team Uno-X NTG + 47
55 Dockx Jort Acrog-Tormans U19 + 48
56 Uijtdewilligen Niels Air College - Bconcept + 49
57 Hewes Alex Rudyco Cycling Team + 49
58 de Roos Ben Regio Zuid Nederland + 49
59 Deweerd Celian Wielerclub Onder Ons Parike + 49
60 Drake Beckam USA Juniors + 50
61 Gysbrechts Thijn Team Kempen U19 + 51
62 De Paepe Thor Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 51
63 Knaepen Yoram Acrog-Tormans U19 + 51
64 Hélin Jul Acrog-Tormans U19 + 52
65 Galle Mika Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 52
66 Gentzik Louis Germany + 53
67 Brandt Christiansen Sebastian Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 53
68 Van Dyck Jarne Crabbé-Dstny Juniors + 53
69 Gilbank William Lee Valley Youth CC + 53
70 Gilicki Jakub JEGG-DJR Academy U19 + 53
71 Dekien Miel Air College - Bconcept + 53
72 Van Geffen Krijn Team Kempen U19 + 53
73 Meyhui Rune Air College - Bconcept + 53
74 Vrolix Yarne Air College - Bconcept + 54
75 Wagemakers Joppe Brain² Olympia Tienen + 54
76 Abraham Charlie Lee Valley Youth CC + 54
77 Vandenbroucke Louis Air College - Bconcept + 56
78 Brys Senne JEGG-DJR Academy U19 + 56
79 Juracich Ben USA Juniors + 56
80 Ballif Anco Watersley R+D Road Team + 56
81 Hernandez Maximiliano Start Junior Cycling Team + 56
82 Van Boterdael Matiz Wielerclub Onder Ons Parike + 56
83 Rejzek Jiri Roman Kreuziger Cycling Academy + 56
84 Verbeeck Tuur Brain² Olympia Tienen + 57
85 Weyts Louis Van Moer Logistics Cycling Team + 57
86 Luiten Teis Van Moer Logistics Cycling Team + 57
87 Weber Gino Regio Zuid Nederland + 58
88 Patras Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy + 58
89 Bouchaert Dries Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:00
90 Kotschy Vit Roman Kreuziger Cycling Academy + 01:01
91 Severijns Robbe Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 01:01
92 Debeaussaert Michiel CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:02
93 Vanspeybrouck Emile CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:03
94 De Clerck Lars Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:03
95 Gumienny Matthis KZLWC- Davo + 01:03
96 Kinsella Tom Van Mossel Heist CT U19 + 01:04
97 Shockair Ray Watersley R+D Road Team + 01:04
98 De Rauw Rune Team Kempen U19 + 01:05
99 Vermeersch Arend Air College - Bconcept + 01:05
100 Cnudde Louis Van Mossel Heist CT U19 + 01:05
101 Triska Adam Roman Kreuziger Cycling Academy + 01:05
102 Kempeneers Jarne Crabbé-Dstny Juniors + 01:06
103 Mertens Anton KZLWC- Davo + 01:06
104 Goemaes Tuur Brain² Olympia Tienen + 01:06
105 Rowles Alec Lee Valley Youth CC + 01:07
106 Goossens Rik Brain² Olympia Tienen + 01:07
107 Sapronov Petr Van Mossel Heist CT U19 + 01:07
108 Opie Paul Lee Valley Youth CC + 01:08
109 Joosten Sven Regio Zuid Nederland + 01:08
110 Amerlynck Nathan Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:09
111 Geysels Timo Van Mossel Heist CT U19 + 01:10
112 Heirbrant Victor Oost Vlaanderen + 01:10
113 Vanden Broeck Lowie KZLWC- Davo + 01:11
114 Lankamp Daan Sport en Moedig Genk U19 + 01:11
115 Adolfsen Herman KZLWC- Davo + 01:11
116 Van Hove Sebbe Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 01:11
117 De Gendt Leander Oost Vlaanderen + 01:12
118 Stroeykens Seppe Brain² Olympia Tienen + 01:14
119 Beets Jeffe Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 01:14
120 Werbrouck Otto CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:15
121 Willems Warre Wielerclub Onder Ons Parike + 01:15
122 Willemen Senne KZLWC- Davo + 01:15
123 Monden Thijs Team Kempen U19 + 01:19
124 De Smeyter Cas Oost Vlaanderen + 01:19
125 Briesen Mats Brain² Olympia Tienen + 01:19
126 Arentsen Cas Sport en Moedig Genk U19 + 01:20
127 Volders Bjarne Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 01:21
128 Roose Elias CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:22
129 Louagie Matti Van Moer Logistics Cycling Team + 01:22
130 Van Der Vloedt Joren Team Kempen U19 + 01:23
131 Declercq Mart Wielerclub Onder Ons Parike + 01:24
132 Zwart Lennert Sport en Moedig Genk U19 + 01:24
133 Leyssens Lucas Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 01:24
134 Loones Jef Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:25
135 Escalera Gabriel Start Junior Cycling Team + 01:27
136 Cuthbert Travis Wielerclub Onder Ons Parike + 01:29
137 Van Parys Bengt Van Mossel Heist CT U19 + 01:29
138 Van Speybroeck Yoni Oost Vlaanderen + 01:30
139 Tolosa Luis Start Junior Cycling Team + 01:31
140 Mathijs Siemen KZLWC- Davo + 01:32
141 Mead Thomas Lee Valley Youth CC + 01:35
142 Jaenen Tibe Sport en Moedig Genk U19 + 01:35
143 Engelen Tibo Van Mossel Heist CT U19 + 01:35
144 Verdonschot-Van Elsen Reyn Sport en Moedig Genk U19 + 01:39
145 Haenen Ylian Sport en Moedig Genk U19 + 01:42
146 Källberg Ivar Regio Zuid Nederland + 01:50
147 Vanhees Jonas Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 01:56
148 Armendariz Angel Start Junior Cycling Team + 01:59
149 Wisse Nick Regio Zuid Nederland + 02:09
150 Munoz Mateo Start Junior Cycling Team + 02:22
Pos Renner Team Tijd
1 Sumpik Pavel Roman Kreuziger Cycling Academy 08:01
2 Louw Larsen Anton Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 04
3 Just Pedersen Carl Emil Acrog-Tormans U19 + 06
4 Hermans Cas Crabbé-Dstny Juniors + 11
5 Kings Ian Germany + 11
6 Barry Ashlin USA Juniors + 15
7 Vanslembrouck Corneel Rudyco Cycling Team + 16
8 Streif Noah USA Juniors + 16
9 Geerinck Seppe Crabbé-Dstny Juniors + 20
10 Jaht Joonas Watersley R+D Road Team + 20
11 Schoonvelde Gijs JEGG-DJR Academy U19 + 21
12 Benz Benedikt JEGG-DJR Academy U19 + 21
13 Ørn-Kristoff Felix Rudyco Cycling Team + 22
14 Keppens Cedric Rudyco Cycling Team + 23
15 Bertels Witse Van Moer Logistics Cycling Team + 24
16 Ferl-Runningshaugen Amund Team Uno-X NTG + 24
17 Van Gils Lucas Team Kempen U19 + 25
18 Nagengast Ruud Junior JEGG-DJR Academy U19 + 26
19 Höfig Attila Germany + 27
20 Verstraete Jenthe Crabbé-Dstny Juniors + 28
21 Ankerstjerne Klausen Nikolaj Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 29
22 Hemeryck Wout CT Luc Wallays-Jonge Renners + 29
23 Rysletten-Solvoll Nikolai Team Uno-X NTG + 30
24 George Luca Watersley R+D Road Team + 30
25 Bheki Peter Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 30
26 Boden Rune Rudyco Cycling Team + 31
27 Cappon Staf CT Luc Wallays-Jonge Renners + 32
28 Edmonds Enzo USA Juniors + 34
29 Stuer Thor Van Moer Logistics Cycling Team + 34
30 Christiaens Jasper Oost Vlaanderen + 35
31 Jannes Tristan Acrog-Tormans U19 + 35
32 Esch Hugo Germany + 36
33 Inglis Toby Watersley R+D Road Team + 36
34 Feyaerts Thor Crabbé-Dstny Juniors + 37
35 Strejcek Adam Watersley R+D Road Team + 38
36 Louw Larsen Oskar Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 38
37 Tielens Zander Rudyco Cycling Team + 38
38 Smørås Filip Team Uno-X NTG + 38
39 Engel Otis USA Juniors + 38
40 van Wijnbergen Denley JEGG-DJR Academy U19 + 39
41 Vittinghus Stokbro Sylvester Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 40
42 Albrecht Pepe Germany + 41
43 Pauwels Cisse Acrog-Tormans U19 + 42
44 Van Strijthem Matijs Van Moer Logistics Cycling Team + 42
45 de Kok Pepijn Regio Zuid Nederland + 43
46 Wæhre Anders Team Uno-X NTG + 43
47 Skjolden Sondre Elias Team Uno-X NTG + 45
48 Pittman Reece Lee Valley Youth CC + 45
49 De Jonghe Lucas Oost Vlaanderen + 45
50 Safranek Ondrej Roman Kreuziger Cycling Academy + 45
51 Howe Vinicius Start Junior Cycling Team + 45
52 Vanhuffel Matteo Wielerclub Onder Ons Parike + 46
53 Petry Paul-Felix Germany + 47
54 Tveit Telman Tronstad Team Uno-X NTG + 47
55 Dockx Jort Acrog-Tormans U19 + 48
56 Uijtdewilligen Niels Air College - Bconcept + 49
57 Hewes Alex Rudyco Cycling Team + 49
58 de Roos Ben Regio Zuid Nederland + 49
59 Deweerd Celian Wielerclub Onder Ons Parike + 49
60 Drake Beckam USA Juniors + 50
61 Gysbrechts Thijn Team Kempen U19 + 51
62 De Paepe Thor Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 51
63 Knaepen Yoram Acrog-Tormans U19 + 51
64 Hélin Jul Acrog-Tormans U19 + 52
65 Galle Mika Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 52
66 Gentzik Louis Germany + 53
67 Brandt Christiansen Sebastian Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 53
68 Van Dyck Jarne Crabbé-Dstny Juniors + 53
69 Gilbank William Lee Valley Youth CC + 53
70 Gilicki Jakub JEGG-DJR Academy U19 + 53
71 Dekien Miel Air College - Bconcept + 53
72 Van Geffen Krijn Team Kempen U19 + 53
73 Meyhui Rune Air College - Bconcept + 53
74 Vrolix Yarne Air College - Bconcept + 54
75 Wagemakers Joppe Brain² Olympia Tienen + 54
76 Abraham Charlie Lee Valley Youth CC + 54
77 Vandenbroucke Louis Air College - Bconcept + 56
78 Brys Senne JEGG-DJR Academy U19 + 56
79 Juracich Ben USA Juniors + 56
80 Ballif Anco Watersley R+D Road Team + 56
81 Hernandez Maximiliano Start Junior Cycling Team + 56
82 Van Boterdael Matiz Wielerclub Onder Ons Parike + 56
83 Rejzek Jiri Roman Kreuziger Cycling Academy + 56
84 Verbeeck Tuur Brain² Olympia Tienen + 57
85 Weyts Louis Van Moer Logistics Cycling Team + 57
86 Luiten Teis Van Moer Logistics Cycling Team + 57
87 Weber Gino Regio Zuid Nederland + 58
88 Patras Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy + 58
89 Bouchaert Dries Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:00
90 Kotschy Vit Roman Kreuziger Cycling Academy + 01:01
91 Severijns Robbe Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 01:01
92 Debeaussaert Michiel CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:02
93 Vanspeybrouck Emile CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:03
94 De Clerck Lars Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:03
95 Gumienny Matthis KZLWC- Davo + 01:03
96 Kinsella Tom Van Mossel Heist CT U19 + 01:04
97 Shockair Ray Watersley R+D Road Team + 01:04
98 De Rauw Rune Team Kempen U19 + 01:05
99 Vermeersch Arend Air College - Bconcept + 01:05
100 Cnudde Louis Van Mossel Heist CT U19 + 01:05
101 Triska Adam Roman Kreuziger Cycling Academy + 01:05
102 Kempeneers Jarne Crabbé-Dstny Juniors + 01:06
103 Mertens Anton KZLWC- Davo + 01:06
104 Goemaes Tuur Brain² Olympia Tienen + 01:06
105 Rowles Alec Lee Valley Youth CC + 01:07
106 Goossens Rik Brain² Olympia Tienen + 01:07
107 Sapronov Petr Van Mossel Heist CT U19 + 01:07
108 Opie Paul Lee Valley Youth CC + 01:08
109 Joosten Sven Regio Zuid Nederland + 01:08
110 Amerlynck Nathan Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:09
111 Geysels Timo Van Mossel Heist CT U19 + 01:10
112 Heirbrant Victor Oost Vlaanderen + 01:10
113 Vanden Broeck Lowie KZLWC- Davo + 01:11
114 Lankamp Daan Sport en Moedig Genk U19 + 01:11
115 Adolfsen Herman KZLWC- Davo + 01:11
116 Van Hove Sebbe Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 01:11
117 De Gendt Leander Oost Vlaanderen + 01:12
118 Stroeykens Seppe Brain² Olympia Tienen + 01:14
119 Beets Jeffe Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 01:14
120 Werbrouck Otto CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:15
121 Willems Warre Wielerclub Onder Ons Parike + 01:15
122 Willemen Senne KZLWC- Davo + 01:15
123 Monden Thijs Team Kempen U19 + 01:19
124 De Smeyter Cas Oost Vlaanderen + 01:19
125 Briesen Mats Brain² Olympia Tienen + 01:19
126 Arentsen Cas Sport en Moedig Genk U19 + 01:20
127 Volders Bjarne Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 01:21
128 Roose Elias CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:22
129 Louagie Matti Van Moer Logistics Cycling Team + 01:22
130 Van Der Vloedt Joren Team Kempen U19 + 01:23
131 Declercq Mart Wielerclub Onder Ons Parike + 01:24
132 Zwart Lennert Sport en Moedig Genk U19 + 01:24
133 Leyssens Lucas Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 01:24
134 Loones Jef Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:25
135 Escalera Gabriel Start Junior Cycling Team + 01:27
136 Cuthbert Travis Wielerclub Onder Ons Parike + 01:29
137 Van Parys Bengt Van Mossel Heist CT U19 + 01:29
138 Van Speybroeck Yoni Oost Vlaanderen + 01:30
139 Tolosa Luis Start Junior Cycling Team + 01:31
140 Mathijs Siemen KZLWC- Davo + 01:32
141 Mead Thomas Lee Valley Youth CC + 01:35
142 Jaenen Tibe Sport en Moedig Genk U19 + 01:35
143 Engelen Tibo Van Mossel Heist CT U19 + 01:35
144 Verdonschot-Van Elsen Reyn Sport en Moedig Genk U19 + 01:39
145 Haenen Ylian Sport en Moedig Genk U19 + 01:42
146 Källberg Ivar Regio Zuid Nederland + 01:50
147 Vanhees Jonas Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 01:56
148 Armendariz Angel Start Junior Cycling Team + 01:59
149 Wisse Nick Regio Zuid Nederland + 02:09
150 Munoz Mateo Start Junior Cycling Team + 02:22
Pos Renner Team Tijd
01 Barry Ashlin USA Juniors 00:08:16
02 Schoonvelde Gijs JEGG-DJR Academy U19 + 06
03 Benz Benedikt JEGG-DJR Academy U19 + 06
04 Bertels Witse Van Moer Logistics Cycling Team + 09
05 Höfig Attila Germany + 12
06 Boden Rune Rudyco Cycling Team + 16
07 Edmonds Enzo USA Juniors + 19
08 Christiaens Jasper Oost Vlaanderen + 20
09 Esch Hugo Germany + 21
10 Feyaerts Thor Crabbé-Dstny Juniors + 22
11 Louw Larsen Oskar Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 23
12 Smørås Filip Team Uno-X NTG + 23
13 Vittinghus Stokbro Sylvester Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 25
14 De Jonghe Lucas Oost Vlaanderen + 30
15 Tveit Telman Tronstad Team Uno-X NTG + 32
16 Dockx Jort Acrog-Tormans U19 + 33
17 Hewes Alex Rudyco Cycling Team + 34
18 de Roos Ben Regio Zuid Nederland + 34
19 Drake Beckam USA Juniors + 35
20 Knaepen Yoram Acrog-Tormans U19 + 36
21 Hélin Jul Acrog-Tormans U19 + 37
22 Brys Senne JEGG-DJR Academy U19 + 41
23 Juracich Ben USA Juniors + 41
24 Hernandez Maximiliano Start Junior Cycling Team + 41
25 Rejzek Jiri Roman Kreuziger Cycling Academy + 41
26 Verbeeck Tuur Brain² Olympia Tienen + 42
27 Patras Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy + 43
28 Vanspeybrouck Emile CT Luc Wallays-Jonge Renners + 48
29 De Clerck Lars Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 48
30 Shockair Ray Watersley R+D Road Team + 49
31 De Rauw Rune Team Kempen U19 + 50
32 Triska Adam Roman Kreuziger Cycling Academy + 50
33 Kempeneers Jarne Crabbé-Dstny Juniors + 51
34 Rowles Alec Lee Valley Youth CC + 52
35 Geysels Timo Van Mossel Heist CT U19 + 55
36 De Gendt Leander Oost Vlaanderen + 57
37 Willems Warre Wielerclub Onder Ons Parike + 01:00
38 De Smeyter Cas Oost Vlaanderen + 01:04
39 Briesen Mats Brain² Olympia Tienen + 01:04
40 Arentsen Cas Sport en Moedig Genk U19 + 01:05
41 Roose Elias CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:07
42 Louagie Matti Van Moer Logistics Cycling Team + 01:07
43 Zwart Lennert Sport en Moedig Genk U19 + 01:09
44 Cuthbert Travis Wielerclub Onder Ons Parike + 01:14
45 Van Parys Bengt Van Mossel Heist CT U19 + 01:14
46 Tolosa Luis Start Junior Cycling Team + 01:16
47 Mathijs Siemen KZLWC- Davo + 01:17
48 Engelen Tibo Van Mossel Heist CT U19 + 01:20
49 Haenen Ylian Sport en Moedig Genk U19 + 01:27
50 Armendariz Angel Start Junior Cycling Team + 01:44
51 Wisse Nick Regio Zuid Nederland + 01:54
Pos Team Tijd
01 Crabbé-Dstny Juniors 00:25:02
02 Rudyco Cycling Team + 02
03 Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 04
04 USA Juniors + 06
05 JEGG-DJR Academy U19 + 09
06 Germany + 15
07 Acrog-Tormans U19 + 24
08 Watersley R+D Road Team + 27
09 Team Uno-X NTG + 33
10 Van Moer Logistics Cycling Team + 41
11 Roman Kreuziger Cycling Academy + 42
12 CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:04
13 Team Kempen U19 + 01:10
14 Regio Zuid Nederland + 01:31
15 Oost Vlaanderen + 01:31
16 Wielerclub Onder Ons Parike + 01:32
17 Lee Valley Youth CC + 01:33
18 Air College - Bconcept + 01:36
19 Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:44
20 Brain² Olympia Tienen + 01:58
21 Start Junior Cycling Team + 02:09
22 Van Mossel Heist CT U19 + 02:17
23 KZLWC- Davo + 02:21
24 Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 02:27
25 Sport en Moedig Genk U19 + 02:56

Informatie