FIRSTCYCLING
Weg
Weg
Amateur
Junioren
Cyclocross
MTB
Baan
Fantasy
Koersen & resultaten
Teams
Klassement
Grand Prix Velo Alanya
UCI, Eendaagse koers, 21. februari 2021, Turkije
Koers info
Uitslagen
Startlijst
Historie
2022
2021
2020
2019
Uitslagen
Embed Results
Landen
Armenia
Kosovo
Algerije
Australië
Azerbeidzjan
Belarus
Colombia
Eritrea
Frankrijk
Griekenland
Hongarije
Ierland
Italië
Japan
Kazachstan
Maleisië
Oekraïne
Oezbekistan
Panama
Polen
Roemenië
Rusland
Servië
Singapore
Slowakije
Spanje
Turkije
Verenigde Staten van Amerika
Zwitserland
Teams
Algeria
Azerbaijan
Bardiani CSF Faizanè
Belarus
BelAZ Team
CCN Metalac Sunbelt
Dukla Banská Bystrica
Eurocar Grawe Ukraine
Giotti Victoria-Savini Due
HRE Mazowsze Serce Polski
Inex
Kazakhstan
Marathon-Tula
Minsk CC
NIPPO-Provence-PTS Conti
Nursultan Cycling Team
Panamá es Cultura y Valores
Russia
Salcano-Sakarya
Sankt Petersburg
SC Golden Wheels
Slovakia
Spor Toto
Sverdlovsk Region
Team KIBAG-OBOR-CKT
Terengganu Cycling Team
Ukraine
Uzbekistan
Viva Rovar
Wildlife Generation
DoB?
Pos
Renner
Geboren
Team
Tijd
UCI
01
Quintero
Carlos
1986
Terengganu Cycling Team
02:40:33
40
02
Hoehn
Alex
1997
Wildlife Generation
+ 00
30
03
Eyob
Metkel
1993
Terengganu Cycling Team
+ 00
25
04
Budiak
Anatolii
1995
Spor Toto
+ 00
20
05
Gabburo
Davide
1993
Bardiani CSF Faizanè
+ 03
15
06
Khalmuratov
Muradjan
1982
Uzbekistan
+ 04
10
07
Archibold
Franklin
1997
Panamá es Cultura y Valores
+ 05
5
08
Covili
Luca
1997
Bardiani CSF Faizanè
+ 05
3
09
Saltzman
Jason
1997
Wildlife Generation
+ 05
3
10
Couanon
Jonathan
1997
NIPPO-Provence-PTS Conti
+ 09
3
11
Brozyna
Piotr
1995
HRE Mazowsze Serce Polski
+ 10
12
Ovechkin
Artem
1986
Terengganu Cycling Team
+ 10
13
Haring
Martin
1986
Dukla Banská Bystrica
+ 10
14
Kaczmarek
Jakub
1993
HRE Mazowsze Serce Polski
+ 10
15
Bazhkou
Stanislau
1991
Belarus
+ 10
16
Yustre
Kristian
1993
Giotti Victoria-Savini Due
+ 14
17
Tracz
Szymon
1998
NIPPO-Provence-PTS Conti
+ 16
18
Tvetcov
Serghei
1988
Wildlife Generation
+ 18
19
Fominykh
Daniil
1991
Kazakhstan
+ 18
20
Dogan
Halil Ibrahim
2000
Spor Toto
+ 21
21
Sobal
Yauhen
1981
Minsk CC
+ 21
22
Maikin
Roman
1990
Marathon-Tula
+ 21
23
Dima
Emil
1997
Giotti Victoria-Savini Due
+ 25
24
Ivanov
Viacheslav
2002
Sankt Petersburg
+ 27
25
Bilyi
Maksym
2001
Ukraine
+ 29
26
Meyer
Robin
1996
NIPPO-Provence-PTS Conti
+ 31
27
Lagab
Azzedine
1986
Algeria
+ 31
28
Onesti
Emanuele
1995
Giotti Victoria-Savini Due
+ 31
29
Vasylyuk
Andriy
1987
Ukraine
+ 36
30
Maestri
Mirco
1991
Bardiani CSF Faizanè
+ 43
31
Golovash
Oleksandr
1991
Ukraine
+ 49
32
Stachowiak
Adam
1989
HRE Mazowsze Serce Polski
+ 50
33
Shchypak
Oleksandr
2000
Ukraine
+ 01:01
34
McGeough
Cormac
1996
Wildlife Generation
+ 01:26
35
Bialiauski
Vasili
1995
Minsk CC
+ 01:28
36
Khalikov
Bulat
1999
Inex
+ 01:31
37
Karaliok
Yauheni
1996
Minsk CC
+ 02:04
38
Tonelli
Alessandro
1992
Bardiani CSF Faizanè
+ 02:04
39
Bernas
Pawel
1990
HRE Mazowsze Serce Polski
+ 02:24
40
Bialiauski
Kanstantsin
1998
BelAZ Team
+ 03:03
41
Mamykin
Matvei
1994
NIPPO-Provence-PTS Conti
+ 03:03
42
Stöckli
Jan
1999
Team KIBAG-OBOR-CKT
+ 03:11
43
Mazur
Dzianis
2000
BelAZ Team
+ 03:20
44
Tsarenko
Kyrylo
2000
SC Golden Wheels
+ 03:20
45
Sayar
Mustafa
1989
Salcano-Sakarya
+ 03:22
46
Clarke
Jonathan
1984
Wildlife Generation
+ 03:22
47
Jurado
Cristofer
1995
Panamá es Cultura y Valores
+ 03:22
48
Smirnov
Aleksandr
1998
Russia
+ 03:22
49
Piasetski
Aliaksandr
1993
Minsk CC
+ 03:22
50
Reguigui
Youcef
1990
Terengganu Cycling Team
+ 03:22
51
Igoshev
Egor
2002
Sankt Petersburg
+ 03:22
52
Bögli
Jonathan
2000
NIPPO-Provence-PTS Conti
+ 03:27
53
Cully
Jan Andrej
1995
Dukla Banská Bystrica
+ 03:40
54
Shchegolkov
Ilia
2002
Sankt Petersburg
+ 03:41
55
Mansouri
Hamza
1999
Algeria
+ 03:41
56
Samoilau
Branislau
1985
Minsk CC
+ 03:51
57
Buts
Vitaliy
1986
Salcano-Sakarya
+ 04:17
58
Mazzucco
Fabio
1999
Bardiani CSF Faizanè
+ 04:40
59
Yavuz
Emre
1996
Spor Toto
+ 04:50
60
Reguero
Gabriel
1993
Spor Toto
+ 05:24
61
Borzov
Dmitriy
1999
Inex
+ 05:59
62
Filutas
Viktor
1996
Giotti Victoria-Savini Due
+ 06:03
63
Chernorutskiy
Vladislav
2001
Inex
+ 06:03
64
Saidi
Nassim
1994
Algeria
+ 06:05
65
Mohd Zariff
Nur Aiman
1997
Terengganu Cycling Team
+ 06:16
66
Bulut
Samet
2002
Spor Toto
+ 06:21
67
Lohinsky
Filip
2002
Slovakia
+ 06:21
68
N'hari
Mohamed Amine
2000
Algeria
+ 06:21
69
Khotulov
Denys
2002
Ukraine
+ 06:37
70
Oda
Hijiri
1998
NIPPO-Provence-PTS Conti
+ 06:42
71
Tsishkou
Raman
1994
BelAZ Team
+ 07:09
72
Papok
Siarhei
1988
Minsk CC
+ 07:09
73
Goh
Choon Huat
1991
Terengganu Cycling Team
+ 07:27
74
Novolodskii
Ivan
2002
Russia
+ 07:57
75
Grigoryan
Stepan
1994
Marathon-Tula
+ 08:01
76
Starchenko
Nikita
1998
Inex
+ 08:08
77
Foltan
Adam
2000
Dukla Banská Bystrica
+ 08:11
78
Tereshenok
Vitaliy
2001
Inex
+ 08:11
79
Ross
Kent
1996
Wildlife Generation
+ 08:11
80
Sahiri
Ayoub
2001
Algeria
+ 08:11
81
Zabirov
Damir
2001
Uzbekistan
+ 08:11
82
Bocharov
Dmitriy
2002
Uzbekistan
+ 08:11
83
Movchan
Andriyi
2002
Eurocar Grawe Ukraine
+ 08:11
84
Bellan
Juraj
1996
Dukla Banská Bystrica
+ 08:11
85
Kunz
Dominic
1998
Team KIBAG-OBOR-CKT
+ 08:14
86
Bien
Max
2000
CCN Metalac Sunbelt
+ 08:14
87
Hernandez
Nolberto
1996
Panamá es Cultura y Valores
+ 08:14
88
Kudravets
Artsiom
2002
Viva Rovar
+ 08:14
89
Strah
Alex
1996
Panamá es Cultura y Valores
+ 08:14
90
Nikulin
Daniil
1999
SC Golden Wheels
+ 08:14
91
Vasilyev
Maksym
1990
Eurocar Grawe Ukraine
+ 08:24
92
Trainini
Tomas
2001
Bardiani CSF Faizanè
+ 08:24
93
Simion
Paolo
1992
Giotti Victoria-Savini Due
+ 08:27
94
Kononenko
Mykhaylo
1987
Salcano-Sakarya
+ 08:27
95
Shevchenko
Oleksandr
1999
Eurocar Grawe Ukraine
+ 08:27
96
Shchamialiou
Tsikhan
2000
BelAZ Team
+ 08:27
97
Prymakou
Kiryl
2001
BelAZ Team
+ 09:02
98
Shischkin
Vlas
2002
Russia
+ 09:05
99
Kulyk
Andrii
1989
Ukraine
+ 09:12
100
Asadov
Elchin
1987
Salcano-Sakarya
+ 09:12
101
Shemetau
Mikhail
1994
Belarus
+ 10:06
102
Polozov
Viacheslav
2001
Russia
+ 10:41
103
Komin
Alexander
1995
Marathon-Tula
+ 10:41
104
Pronin
Konstantin
2001
Sverdlovsk Region
+ 11:41
105
Ulyanov
Artyom
2002
Sverdlovsk Region
+ 11:41
106
Sirko
Dmitriy
2002
Uzbekistan
+ 12:06
107
Malnev
Sergey
1998
Russia
+ 12:26
OOT
Bengayou
Abderaouf
1998
Algeria
OOT
Abbasov
Ibad
2002
Azerbaijan
OOT
Abdulazizli
Amral
2002
Azerbaijan
OOT
Eyvazov
Shahin
2001
Azerbaijan
OOT
Jabrayilov
Samir
1994
Azerbaijan
OOT
Grinkevich
Mark
2001
Belarus
OOT
Marchuk
Dzianis
2000
Belarus
OOT
Sauchyts
Uladzislau
2001
Belarus
OOT
Niyazov
Bolat
2000
Kazakhstan
OOT
Rostovtsev
Sergei
1997
Russia
OOT
Liska
Andrej
2000
Slovakia
OOT
Nagy
Simon
2001
Slovakia
OOT
Kavaliou
Kiryl
2001
BelAZ Team
OOT
Canecky
Marek
1988
Dukla Banská Bystrica
OOT
Vanco
Tobias
2002
Dukla Banská Bystrica
OOT
Kryachko
Yevhen
2002
Eurocar Grawe Ukraine
OOT
Novakovskyi
Vitaliy
1997
Eurocar Grawe Ukraine
OOT
Guardini
Andrea
1989
Giotti Victoria-Savini Due
OOT
Pawlak
Tobiasz
1995
HRE Mazowsze Serce Polski
OOT
Islamov
Valery
2001
Inex
OOT
Ershov
Artur
1990
Marathon-Tula
OOT
Dinmukhametov
Ramis
2000
Nursultan Cycling Team
OOT
Karmazhakov
Sergey
2001
Nursultan Cycling Team
OOT
Zhumakan
Alisher
1997
Nursultan Cycling Team
OOT
Guerra
Sandi
1996
Panamá es Cultura y Valores
OOT
Lorenzo
Randish
1997
Panamá es Cultura y Valores
OOT
Balkan
Onur
1996
Salcano-Sakarya
OOT
Boúglas
Georgios
1990
Salcano-Sakarya
OOT
Denisov
Denis
2002
Sankt Petersburg
OOT
Hanzin
Andrii
2001
SC Golden Wheels
OOT
Kozakov
Yaroslav
1999
SC Golden Wheels
OOT
Pokoyoviy
Nazar
2000
SC Golden Wheels
OOT
Yakovlev
Mykyta
2001
SC Golden Wheels
OOT
Stash
Mamyr
1993
Spor Toto
OOT
Ovchinnikov
Yevginiy
2000
Sverdlovsk Region
OOT
Vorrias
Ioannis
1985
Team KIBAG-OBOR-CKT
OOT
Kiryievich
Artur
2000
Viva Rovar
OOT
Schumann
Mate
2001
Viva Rovar
OOT
Shumov
Nikolai
1994
Viva Rovar
DNF
Gurbianov
Ali
2000
Azerbaijan
DNF
Mammadov
Mahmud
2000
Azerbaijan
DNF
Bekenov
Alexandr
2001
Kazakhstan
DNF
Gridchin
Maxim
2000
Kazakhstan
DNF
Luchshenko
Sergey
1994
Kazakhstan
DNF
Slamzhanov
Orken
2001
Kazakhstan
DNF
Blasko
Matej
2000
Slovakia
DNF
Kramarcik
Pavol
2001
Slovakia
DNF
Fomovskiy
Aleksey
2000
Uzbekistan
DNF
Rakhimbaev
Behzodbek
2002
Uzbekistan
DNF
Danilovic
Marko
1993
CCN Metalac Sunbelt
DNF
Jones
Seth
2000
CCN Metalac Sunbelt
DNF
Kupusovic
Dorde
1996
CCN Metalac Sunbelt
DNF
Lukovic
David
2002
CCN Metalac Sunbelt
DNF
Stefanovic
Stefan
1994
CCN Metalac Sunbelt
DNF
Dzhus
Volodymyr
1993
Eurocar Grawe Ukraine
DNF
Banaszek
Norbert
1997
HRE Mazowsze Serce Polski
DNF
Piskunov
Maksim
1997
Marathon-Tula
DNF
Viunoshev
Mikhail
2001
Marathon-Tula
DNF
Potapenko
Dmitriy
2001
Nursultan Cycling Team
DNF
Turar
Assylkhan
1997
Nursultan Cycling Team
DNF
Yussifov
Igor
2000
Nursultan Cycling Team
DNF
Komarov
Egor
2002
Sverdlovsk Region
DNF
Fellmann
Daniel-Jonas
2001
Team KIBAG-OBOR-CKT
DNF
Nuha
Blerton
2000
Team KIBAG-OBOR-CKT
DNF
Arvai
Krisztian
2000
Viva Rovar
DNF
Harakhavik
Uladzimir
1995
Viva Rovar
Informatie
Grand Prix Velo Alanya
Turkije
21. februari 2021
1.2 | 104.5 km