FIRSTCYCLING
Weg
Weg
Amateur
Junioren
Cyclocross
MTB
Baan
Fantasy
Koersen & resultaten
Teams
Klassement
Tour of Kayseri
UCI, Etappekoers, 2e etappe, 22.september 2019, Turkije
Koers info
Uitslagen
Etappeprofielen
Startlijst
Historie
Etappe
GC
GC
Etappe: 01
Etappe: 02
Embed Results
Landen
Bahrain
Algerije
Azerbeidzjan
Belarus
Irak
Kazachstan
Marokko
Oekraïne
Spanje
Syrië
Turkije
Teams
Al Senaa Sport Cycling Team
Algeria
Azerbaijan
Bahrain
Belarus
Deaf National Team
Kazakhstan National Track Team
Morocco
Salcano-Sakarya
Ternopil Regional Track Team
Turkey
Ukraine
VIB Sports
DoB?
Pos
Renner
Geboren
Team
Tijd
UCI
01
Balkan
Onur
1996
Salcano-Sakarya
03:26:38
7
02
Tiryaki
Oguzhan
1998
Salcano-Sakarya
+ 00
3
03
Asadov
Elchin
1987
VIB Sports
+ 04
1
04
Vassilenkov
Roman
1996
Kazakhstan National Track Team
+ 24
05
Shumov
Nikolai
1994
Belarus
+ 37
06
Örken
Ahmet
1993
Salcano-Sakarya
+ 37
07
Hamza
Yacine
1997
Algeria
+ 37
08
Gladysh
Roman
1995
Ternopil Regional Track Team
+ 37
09
Sabbahi
El Houcaine
1997
Morocco
+ 37
10
Novakovskyi
Vitaliy
1997
Ukraine
+ 38
11
Sabbahi
Lahcen
1997
Morocco
+ 38
12
El Kouraji
Mohcine
1997
Morocco
+ 38
13
Bazhkou
Stanislau
1991
Belarus
+ 38
14
Saidi
Nassim
1994
Algeria
+ 38
15
Örencik
Ahmet
1999
Turkey
+ 38
16
Jabrayilov
Samir
1994
Azerbaijan
+ 38
17
Abay
Burak
1996
Turkey
+ 38
18
Azen
Gabiden
1999
Kazakhstan National Track Team
+ 38
19
Prevar
Oleksandr
1990
Ukraine
+ 38
20
Cheblaoui
Oussama
1999
Algeria
+ 38
21
El Arbaoui
Adil
1995
Morocco
+ 38
22
Turgut
Onur
1998
Salcano-Sakarya
+ 38
23
Medrazi
Mohammed
1999
Morocco
+ 39
24
Tahiri
Yasser
1996
Morocco
+ 39
25
Reguero
Gabriel
1993
VIB Sports
+ 39
26
Balkan
Serkan
1994
Salcano-Sakarya
+ 39
27
N'hari
Mohamed Amine
2000
Algeria
+ 40
28
Valiente
Eric
1992
VIB Sports
+ 40
29
Dilek
Halil Ibrahim
1998
Turkey
+ 41
30
Mikayilzade
Musa
1998
Azerbaijan
+ 41
31
Romanenkov
Valeriy
1999
Ternopil Regional Track Team
+ 43
32
Dakhnovskyi
Kostiantyn
1999
Ukraine
+ 44
33
Lagab
Azzedine
1986
VIB Sports
+ 44
34
Ayyad
Salman
1996
Bahrain
+ 45
35
Dogan
Halil Ibrahim
2000
Salcano-Sakarya
+ 45
36
Sayar
Mustafa
1989
Salcano-Sakarya
+ 45
37
Mansouri
Abderrahmane
1995
Algeria
+ 45
38
Tamasna
Mohamed
1993
Morocco
+ 45
39
Khafi
Oussama
1997
Morocco
+ 46
40
Habib
Ali Mohamed
1993
Bahrain
+ 47
41
Al-Diwani
Ahmed
1989
Al Senaa Sport Cycling Team
+ 47
42
Hryniv
Vitaliy
1995
Ternopil Regional Track Team
+ 47
43
Mammadov
Mahmud
2000
Azerbaijan
+ 48
44
Madan
Ahmed
2000
Bahrain
+ 48
45
Hnidashev
Yaroslav
2000
Ukraine
+ 48
46
Jawad
Mansoor
1986
VIB Sports
+ 49
47
Mansouri
Hamza
1999
Algeria
+ 49
48
Geyik
Ufuk
1999
Deaf National Team
+ 49
49
Musiienko
Bohdan
1997
Ukraine
+ 50
50
Ivashkin
Anton
1996
Belarus
+ 50
51
Genc
Emre
1999
Deaf National Team
+ 51
52
Mansouri
Islam
1997
Algeria
+ 52
53
Dzhus
Volodymyr
1993
Ternopil Regional Track Team
+ 55
54
Shcherban
Vladyslav
1998
Ternopil Regional Track Team
+ 55
55
Miazga
Maksim
2000
Belarus
+ 01:02
56
Uguz
Muhammed Ali
1999
Turkey
+ 01:09
57
Harakhavik
Uladzimir
1995
Belarus
+ 01:11
58
Yussifov
Igor
2000
Kazakhstan National Track Team
+ 01:13
59
Bialiauski
Vasili
1995
Belarus
+ 01:16
60
Turar
Assylkhan
1997
Kazakhstan National Track Team
+ 01:29
61
Abed Albaset
Mohamad
1992
Al Senaa Sport Cycling Team
+ 01:35
62
Selcuk
Muhammed
2000
Turkey
+ 01:42
63
Faidhalla
Ayad
1993
Al Senaa Sport Cycling Team
+ 02:24
64
Ay
Enes Talha
1996
Salcano-Sakarya
+ 02:28
65
Kibisau
Uladzislau
2000
Belarus
+ 03:07
66
Genc
Oguzhan
1998
Deaf National Team
+ 04:56
67
Korkmaz
Ali
-
Deaf National Team
+ 09:49
68
Günay
Ramazan
1992
Deaf National Team
+ 09:49
69
Ayoob
Isa
1993
Bahrain
+ 10:01
70
Durgun
Eyup
1993
Turkey
+ 10:01
DNF
Alawi
Sayed Ahmed
1987
VIB Sports
DNF
Kanaka
Oleg
2000
Ternopil Regional Track Team
DNF
Naser
Ahmed
2000
Bahrain
DNF
Safarli
Mykayil
1999
Azerbaijan
DNF
Al-Khafaji
Yaser
1983
Al Senaa Sport Cycling Team
Pos
Renner
Geboren
Team
Tijd
1
21
Balkan
Onur
1996
Salcano-Sakarya
06:29:48
2
23
Tiryaki
Oguzhan
1998
Salcano-Sakarya
+ 04
3
8
Asadov
Elchin
1987
VIB Sports
+ 08
4
2
Vassilenkov
Roman
1996
Kazakhstan National Track Team
+ 32
5
4
Bazhkou
Stanislau
1991
Belarus
+ 36
6
4
Örken
Ahmet
1993
Salcano-Sakarya
+ 39
7
4
Azen
Gabiden
1999
Kazakhstan National Track Team
+ 42
8
4
Shumov
Nikolai
1994
Belarus
+ 45
9
4
Gladysh
Roman
1995
Ternopil Regional Track Team
+ 45
10
-
Hamza
Yacine
1997
Algeria
+ 45
11
2
Sabbahi
El Houcaine
1997
Morocco
+ 45
12
4
Saidi
Nassim
1994
Algeria
+ 46
13
1
Sabbahi
Lahcen
1997
Morocco
+ 46
14
-
Prevar
Oleksandr
1990
Ukraine
+ 46
15
2
Jabrayilov
Samir
1994
Azerbaijan
+ 47
16
-
Cheblaoui
Oussama
1999
Algeria
+ 47
17
4
Novakovskyi
Vitaliy
1997
Ukraine
+ 48
18
6
El Kouraji
Mohcine
1997
Morocco
+ 48
19
4
Abay
Burak
1996
Turkey
+ 48
20
2
N'hari
Mohamed Amine
2000
Algeria
+ 49
21
5
El Arbaoui
Adil
1995
Morocco
+ 49
22
7
Dilek
Halil Ibrahim
1998
Turkey
+ 50
23
7
Örencik
Ahmet
1999
Turkey
+ 50
24
5
Reguero
Gabriel
1993
VIB Sports
+ 50
25
3
Balkan
Serkan
1994
Salcano-Sakarya
+ 50
26
1
Valiente
Eric
1992
VIB Sports
+ 51
27
10
Turgut
Onur
1998
Salcano-Sakarya
+ 51
28
21
Dakhnovskyi
Kostiantyn
1999
Ukraine
+ 52
29
9
Romanenkov
Valeriy
1999
Ternopil Regional Track Team
+ 53
30
10
Mikayilzade
Musa
1998
Azerbaijan
+ 54
31
12
Habib
Ali Mohamed
1993
Bahrain
+ 56
32
-
Lagab
Azzedine
1986
VIB Sports
+ 56
33
5
Ayyad
Salman
1996
Bahrain
+ 58
34
1
Al-Diwani
Ahmed
1989
Al Senaa Sport Cycling Team
+ 59
35
4
Mammadov
Mahmud
2000
Azerbaijan
+ 01:00
36
6
Dogan
Halil Ibrahim
2000
Salcano-Sakarya
+ 01:00
37
13
Tahiri
Yasser
1996
Morocco
+ 01:01
38
4
Mansouri
Hamza
1999
Algeria
+ 01:01
39
-
Hnidashev
Yaroslav
2000
Ukraine
+ 01:01
40
4
Mansouri
Islam
1997
Algeria
+ 01:04
41
13
Medrazi
Mohammed
1999
Morocco
+ 01:06
42
4
Mansouri
Abderrahmane
1995
Algeria
+ 01:06
43
8
Tamasna
Mohamed
1993
Morocco
+ 01:07
44
3
Dzhus
Volodymyr
1993
Ternopil Regional Track Team
+ 01:08
45
1
Jawad
Mansoor
1986
VIB Sports
+ 01:09
46
1
Genc
Emre
1999
Deaf National Team
+ 01:12
47
6
Khafi
Oussama
1997
Morocco
+ 01:13
48
7
Hryniv
Vitaliy
1995
Ternopil Regional Track Team
+ 01:17
49
3
Ivashkin
Anton
1996
Belarus
+ 01:17
50
2
Shcherban
Vladyslav
1998
Ternopil Regional Track Team
+ 01:17
51
38
Harakhavik
Uladzimir
1995
Belarus
+ 01:19
52
19
Bialiauski
Vasili
1995
Belarus
+ 01:28
53
10
Yussifov
Igor
2000
Kazakhstan National Track Team
+ 01:33
54
2
Turar
Assylkhan
1997
Kazakhstan National Track Team
+ 02:27
55
2
Kibisau
Uladzislau
2000
Belarus
+ 04:11
56
11
Sayar
Mustafa
1989
Salcano-Sakarya
+ 08:35
57
6
Madan
Ahmed
2000
Bahrain
+ 08:36
58
2
Geyik
Ufuk
1999
Deaf National Team
+ 08:36
59
11
Musiienko
Bohdan
1997
Ukraine
+ 08:40
60
2
Miazga
Maksim
2000
Belarus
+ 08:49
61
5
Uguz
Muhammed Ali
1999
Turkey
+ 08:59
62
6
Abed Albaset
Mohamad
1992
Al Senaa Sport Cycling Team
+ 09:25
63
11
Selcuk
Muhammed
2000
Turkey
+ 09:52
64
5
Ay
Enes Talha
1996
Salcano-Sakarya
+ 10:18
65
10
Faidhalla
Ayad
1993
Al Senaa Sport Cycling Team
+ 10:49
66
6
Genc
Oguzhan
1998
Deaf National Team
+ 12:51
67
4
Korkmaz
Ali
-
Deaf National Team
+ 17:41
68
5
Günay
Ramazan
1992
Deaf National Team
+ 17:45
69
10
Durgun
Eyup
1993
Turkey
+ 17:48
70
9
Ayoob
Isa
1993
Bahrain
+ 17:48
Informatie
Tour of Kayseri
Turkije
2.etappe | 151.3 km
Kayseri
->
Kayseri
2.2
O.Balkan
| Leider