Normale weergave Uitgebreide weergave Statistieken
Acqua e Sapone - Caffe Mokambo | |
---|---|
Codol Massimo | |
Donati Alessandro | |
Failli Francesco | |
Marzoli Ruggero | |
Masciarelli Andrea | |
Masciarelli Francesco | |
Palumbo Giuseppe | |
Pierfelici Luca |
AG2R La Mondiale | |
---|---|
Dessel Cyril | |
Efimkin Vladimir | |
Loubet Julien | |
Nocentini Rinaldo | |
Riblon Christophe | |
Roche Nicolas | |
Turpin Ludovic | |
Valjavec Tadej |
Astana | |
---|---|
Brajkovic Janez | |
Dmitriyev Valeriy | |
Dyachenko Alexsandr | |
Horner Chris | |
Iglinskiy Maxim | |
Kireyev Roman | |
Raimbekov Bolat | |
Vinokourov Alexandre |
Barloworld - Bianchi | |
---|---|
Bellotti Francesco | |
Caccia Diego | |
Cheula Giampaolo | |
Corti Marco | |
Froome Chris | |
Longo Borghini Paolo | |
Scognamiglio Carlo | |
Soler Mauricio |
Carmiooro - A-Style | |
---|---|
Beuret Laurent | |
Colli Daniele | |
Gourov Maxim | |
Raisoni Alessandro | |
Ratti Aristide | |
Sella Emanuele | |
Tamayo Diego Alejandro | |
Ventoso Francisco |
Centri della Calzatura | |
---|---|
D'Angelo Davide | |
Loria Eugenio | |
Muraglia Giuseppe | |
Nikandrov Dmitri | |
Rubiano Miguel Angel | |
Sobal Yauhen | |
Van der Velde Alain | |
Zanasca Luca |
Ceramica Flaminia-Bossini Docce | |
---|---|
Caruso Giampaolo | |
Duma Vladimir | |
Fumagalli Cristiano | |
Giordani Leonardo | |
Kairelis Dainius | |
Maserati Alessandro | |
Rossi Enrico | |
Sestili Luigi |
CSF Group - Navigare | |
---|---|
Baliani Fortunato | |
Bisolti Alessandro | |
Finetto Mauro | |
Gaia Michele | |
Marangoni Alan | |
Pozzovivo Domenico | |
Savini Filippo | |
Zen Enrico |
Fuji-Servetto | |
---|---|
Bailetti Paolo | |
Capecchi Eros | |
Capelli Ermanno | |
Fernandez Alberto | |
Gonzalez Hector | |
Kessiakoff Fredrik |
ISD - Neri | |
---|---|
Anzà Santo | |
Belkov Maxim | |
Huzarski Bartosz | |
Kondrut Vitaly | |
Kvachuk Oleksandr | |
Mirenda Gianluca | |
Pidgornyy Ruslan | |
Proni Alessandro |
Lampre-NGC | |
---|---|
Bindi Emanuele | |
Cunego Damiano | |
Gasparotto Enrico | |
Magazzini Enrico | |
Marzano Marco | |
Mori Manuele | |
Santambrogio Mauro | |
Tiralongo Paolo |
Liquigas | |
---|---|
Agnoli Valerio | |
Basso Ivan | |
Carlström Kjell | |
Miholjevic Vladimir | |
Santaromita Ivan | |
Stangelj Gorazd | |
Szmyd Sylwester | |
Zaugg Oliver |
LPR Brakes - Farnese Vini | |
---|---|
Cattaneo Marco | |
Chiarini Riccardo | |
Ermeti Giairo | |
Ferrari Roberto | |
Lagana Sergio | |
Montaguti Matteo | |
Negri Fabio | |
Salerno Cristiano |
Quick Step | |
---|---|
Barredo Carlos | |
Cataldo Dario | |
Devenyns Dries | |
Facci Mauro | |
Kunitski Andrei | |
Kvist Thomas | |
Malacarne Davide | |
Schwab Hubert |
Rabobank | |
---|---|
Ardila Mauricio | |
Boom Lars | |
Gesink Robert | |
Martens Paul | |
Mollema Bauke | |
Niermann Grischa | |
Tankink Bram | |
Ten Dam Laurens |
Serramenti - Androni Giocattoli | |
---|---|
Bertagnolli Leonardo | |
Bertogliati Rubens | |
Bertolini Alessandro | |
Celli Luca | |
Mate Luis Angel | |
Scarponi Michele | |
Solari Luca | |
Taborre Fabio |
Silence - Lotto | |
---|---|
Blythe Adam | |
Eijssen Yannick | |
Evans Cadel | |
Lloyd Matthew | |
Vanendert Jelle | |
Vansummeren Johan | |
Wegelius Charles |
Team Columbia - HTC | |
---|---|
Kirchen Kim | |
Lewis Craig | |
Löfkvist Thomas | |
Monfort Maxime | |
Pinotti Marco | |
Possoni Morris | |
Sivtsov Kanstantsin |
Team Katusha | |
---|---|
Botcharov Alexandre | |
Brutt Pavel | |
Eskov Nikita | |
Karpets Vladimir | |
Klimov Serguei | |
Mazzanti Luca | |
Petrov Evgeni |
Team Milram | |
---|---|
Barla Luca | |
Fröhlinger Johannes | |
Rohregger Thomas | |
Russ Matthias | |
Velits Peter | |
Wegmann Fabian |
Team Saxo Bank | |
---|---|
Fuglsang Jakob | |
Kolobnev Alexandr | |
Larsson Gustav | |
Lund Anders | |
Sørensen Nicki | |
Sørensen Chris Anker | |
Voigt Jens |