FIRSTCYCLING
Weg
Weg
Amateur
Junioren
Cyclocross
MTB
Baan
Fantasy
Koersen & resultaten
Teams
Klassement
Tour of Malopolska
Polen
Overzicht
Statistieken
Editie
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
Algemeen
Punten
Bergen
Jongeren
Jaar
CAT
Links
Winnaar
Tweede
Derde
2024
2.2
Informatie
-
-
-
2023
2.2
Uitslagen
Dina
Marton
Budzinski
Marcin
Toupalik
Adam
2022
2.2
Uitslagen
Rapp
Jonas
Kepplinger
Rainer
Otruba
Jakub
2021
2.2
Uitslagen
Schlegel
Michal
Cieslik
Pawel
Budiak
Anatolii
2020
2.2
Uitslagen
Řepa
Vojtěch
Træen
Torstein
Brozyna
Piotr
2019
2.2
Uitslagen
Stachowiak
Adam
Budiak
Anatolii
Di Renzo
Andrea
2018
2.2
Uitslagen
Antunes
Amaro
Cieslik
Pawel
Budiak
Anatolii
2017
2.2
Uitslagen
Paterski
Maciej
Bernas
Pawel
Gregaard
Jonas
2016
2.2
Uitslagen
Taciak
Mateusz
Bratashchuk
Andrii
Novak
Domen
2015
2.2
Uitslagen
Kump
Marko
Buts
Vitaliy
Grøn
Martin
2014
2.2
Uitslagen
Werda
Maximilian
Bernas
Pawel
Cieslik
Pawel
2013
2.2
Uitslagen
Bodnar
Lukasz
Cieslik
Pawel
Hudecek
Jiri
2012
2.2
Uitslagen
Rutkiewicz
Marek
Cieslik
Pawel
Witecki
Mariusz
2011
2.2
Uitslagen
Marczynski
Tomasz
Rutkiewicz
Marek
Bodnar
Lukasz
2010
2.2
Uitslagen
Morajko
Jacek
Bertuola
Alessandro
Taciak
Mateusz
2009
2.2
Uitslagen
Detko
Artur
Morajko
Jacek
Mroz
Mateusz
2008
2.2
Uitslagen
Sapa
Marcin
Witecki
Mariusz
Firsanov
Sergey
2007
2.2
Uitslagen
Komar
Mateusz
Romanik
Radoslaw
Krupa
Dawid
2006
2.2
Uitslagen
Rutkiewicz
Marek
Maciejewski
Marek
Sapa
Marcin
2005
2.2
Uitslagen
Zamana
Cezary
Huzarski
Bartosz
Romanik
Radoslaw
2004
2.5
Uitslagen
Fadrny
Ondrej
Skiba
Sebastian
Radosz
Robert
2003
2.5
Uitslagen
Zamana
Cezary
Huzarski
Bartosz
Romanik
Radoslaw
2002
Am
Uitslagen
Romanik
Radoslaw
-
-
2001
Am
Uitslagen
Piatek
Zbigniew
Nakazny
Alexei
Przydzial
Piotr
2000
Am
Uitslagen
Rosolinski
Grzegorz
Niedzwicki
Pawel
Piatek
Zbigniew
1999
Am
Uitslagen
Brozyna
Tomasz
Romanik
Radoslaw
Chmielewski
Piotr
1998
Am
Uitslagen
Piatek
Zbigniew
Chmielewski
Piotr
Romanik
Radoslaw
1997
Am
Uitslagen
Ozols
Dainis
Chmielewski
Piotr
Sypytkowski
Andrzej
1996
Am
Uitslagen
Mierzejweski
Andrzej
Kloczko
Tomasz
Gwiazdowski
Grzegorz
1995
Am
Uitslagen
Brozyna
Tomasz
Niemann
Carsten
Romanik
Radoslaw
1994
Am
Uitslagen
Przydzial
Piotr
Romanik
Radoslaw
Drozdz
Krzystof
1991
Am
Uitslagen
Bodyk
Jacek
Piatek
Zbigniew
Romanik
Radoslaw
1990
Am
Uitslagen
Majkowski
Andrzej
Spruch
Zbigniew
Piatek
Zbigniew
1989
Am
Uitslagen
Piatek
Zbigniew
Frejowski
Slawomir
Skowronek
Jan
1988
Am
Uitslagen
Krudysz
Zdzislaw
Sobieraj
Krzysztof
Goldyn
Marian
1987
Am
Uitslagen
Sypytkowski
Andrzej
Karlowicz
Mieczyslaw
Furhmann
Thilo
1986
Am
Uitslagen
Bartkowiak
Pawel
Jaskula
Zenon
Sypytkowski
Andrzej
1985
Am
Uitslagen
Albin
Zbigniew
Sypytkowski
Andrzej
Kajzer
Dariusz
1984
Am
Uitslagen
Krawczyk
Tadeusz
Bartkowiak
Pawel
Jagiela
Jerzy
1983
Am
Uitslagen
Cieślak
Roman
Kowalski
Pavel
Oleksiewicz
Andrzej
1982
Am
Uitslagen
Muzyka
Jan
Szczepkowski
Zbigniew
Wodok
Bogdan
1981
Am
Uitslagen
Lang
Czeslaw
Korycki
Mieczyslaw
Krasniak
Zbigniew
1980
Am
Uitslagen
Cieślak
Roman
Mytnik
Tadeusz
Szczepkowski
Zbigniew
1979
Am
Uitslagen
Sujka
Krysztof
Szurkowski
Ryszard
Nowicki
Mieczyslaw
1978
Am
Uitslagen
Mytnik
Tadeusz
Andrzejewski
Florian
Ebel
Branislaw
1977
Am
Uitslagen
Szurkowski
Ryszard
Kolopajlo
Jozef
Brzeźny
Jan
1976
Am
Uitslagen
Szozda
Stanislaw
Mytnik
Tadeusz
Zawada
Tadeusz
1975
Am
Uitslagen
Kowalski
Janusz
Barcik
Edward
Matusiak
Wojciech
1974
Am
Uitslagen
Szurkowski
Ryszard
Szozda
Stanislaw
Hartnick
Hans-Joachim
1973
Am
Uitslagen
Rzepka
Jerzy
Andrzejewski
Florian
Ochot
Tadeusz
1972
Am
Uitslagen
Barcik
Edward
Lis sr.
Lucjan
Szozda
Stanislaw
1971
Am
Uitslagen
Krzeszowiec
Zbigniew
Klimczak
Szczepan
Matusiak
Wojciech
1970
Am
Uitslagen
Backowski
Jan
Bylicki
Jan
Smyrak
Jan
1969
Am
Uitslagen
Langiewicz
Bogdan
Nawrot
Marian
Kohut
Wiktor
1968
Am
Uitslagen
Forma
Marian
Palka
Antoni
Zapala
Ryszard
1967
Am
Uitslagen
Wozniak
Henryk
Surminski
Franciszek
Prasek
Tadeusz
1966
Am
Uitslagen
Polewiak
Czeslaw
Szpitalny
Emil
Swiderski
Pawel
1965
Am
Uitslagen
Forma
Marian
Kozlowski
Wladyslaw
Palka
Antoni
1964
Am
Uitslagen
Dylik
Jozef
Widera
Zygfryd
Szpitalny
Emil
1963
Am
Uitslagen
Surminski
Franciszek
Magiera
Jan
Bascik
Benedykt
1962
Am
Uitslagen
Palka
Antoni
Bascik
Benedykt
Surminski
Franciszek
1961
Am
Uitslagen
Chtiej
Roman
Geszka
Adam
Piachaczek
Andrzej