DoB? |
Pos | Renner | Team | Tijd | |
---|---|---|---|---|
01 | Fedorov Yevgeniy | Kazakhstan | 01:41:05 | |
02 | Kim Euro | Gapyeong High School | + 00 | |
03 | Hamdan Wan Abdul Rahman | Malaysia | + 00 | |
04 | Brussenskiy Gleb | Kazakhstan | + 00 | |
05 | Ali Mahrus | Indonesia | + 00 | |
06 | Nandamulya Shafrifat | WCCKS-B | + 00 | |
07 | Aliyari Aidin | WCCKS-B | + 00 | |
08 | Nurlykhassym Nurbergen | Kazakhstan | + 00 | |
09 | Islas Fernando | Cartagena - Esetec | + 00 | |
10 | Wibisono Rachmad | Indonesia | + 00 | |
11 | Shinoda Koki | Japan | + 00 | |
12 | Marukhin Daniil | Kazakhstan | + 00 | |
13 | Jung Ulsu | Bucheon High School | + 00 | |
14 | Bayembayev Olzhas | Kazakhstan | + 00 | |
15 | Aiman Shahmir | Malaysia | + 00 | |
16 | Bergman Robin | Finland | + 00 | |
17 | Ahmad Sabri Muhamad Hakimi H | Malaysia | + 00 | |
18 | Matsuda Shoi | Japan | + 00 | |
19 | Onodera Kei | Japan | + 00 | |
20 | Klahan Noppachai | Thailand | + 00 | |
21 | Granados Pastor Raul | Cartagena - Esetec | + 00 | |
22 | Oh Jinhak | Seoul High School | + 00 | |
23 | Kakizaki Eugene | Japan | + 00 | |
24 | Sato Ken | Japan | + 00 | |
25 | Ji Minhyeok | Gimhae High School | + 00 | |
26 | Kim Jonghyuk | Dongdaejon High School | + 00 | |
27 | Taskinen Julius | Finland | + 00 | |
28 | Park Jooyoung | Gapyeong High School | + 00 | |
29 | Hsieh Chun Hung | Taiwan | + 00 | |
30 | Yaowarat Ratchanon | Thailand | + 00 | |
31 | Usami Hayaki | Team Kanagawa | + 00 | |
32 | Kim Mino | High School Selection | + 00 | |
33 | Safiullov Timur | WCCKS-A | + 00 | |
34 | Lim Seungmin | Changwon High School | + 00 | |
35 | Fadli Rizki Hidayatul | Indonesia | + 00 | |
36 | Nishihara Yutaro | Japan | + 00 | |
37 | Huang Chien Chang | Taiwan | + 00 | |
38 | Choi Sang Jin | Yangyang High School | + 00 | |
39 | Jeong Jinsu | Dongdaejon High School | + 00 | |
40 | Mielikäinen Otto | Finland | + 00 | |
41 | Oh Youngjae | High School Selection | + 00 | |
42 | Bae Seungbeen | High School Selection | + 00 | |
43 | Sulyaev Marat | WCCKS-A | + 00 | |
44 | Park Chanyoung | Gapyeong High School | + 00 | |
45 | Sin Geonyong | Dongdaejon High School | + 00 | |
46 | Jun Hoon Min | High School Selection | + 00 | |
47 | Yamauchi Keita | Team Kanagawa | + 00 | |
48 | Yamagishi Daichi | Team Kanagawa | + 00 | |
49 | Kayama Hiryu | Team Kanagawa | + 00 | |
50 | Hsu Yueh Hsiu | Taiwan | + 00 | |
51 | Joo Mi Deum | High School Selection | + 00 | |
52 | Kanno Yuki | Team Kanagawa | + 00 | |
53 | Chzhan Igor | Kazakhstan | + 00 | |
54 | Choi Dongyeon | Gapyeong High School | + 00 | |
55 | Renoult Kawindra Andre | Indonesia | + 00 | |
56 | Chen Bo Wei | Taiwan | + 00 | |
57 | Wan Shu Hen | Taiwan | + 13 | |
58 | Jun Hyunsu | Changwon High School | + 00 | |
59 | Sanchez Lopez Oscar | Cartagena - Esetec | + 16 | |
60 | Ha Jae Min | Seoul High School | + 00 | |
61 | Kim Yongkyun | Gapyeong High School | + 01:04 | |
62 | Yoo Sanghyeok | Yangyang High School | + 05:37 | |
63 | Davaasambuu Erhes | Mongolia | + 05:37 | |
64 | Kolehmainen Otto | Finland | + 05:37 | |
65 | Shayan Oryou | WCCKS-B | + 05:39 | |
66 | Park Sungkyu | Seoul High School | + 05:39 | |
67 | Kim Jaemin | Gapyeong High School | + 05:39 | |
68 | Chernov Nikita | Uzbekistan | + 05:39 | |
69 | Sugarmaa Ayush-Ochir | Mongolia | + 05:39 | |
70 | Kueji Muhammadhanafee | Thailand | + 00 | |
DNF | Kim Changwook | Yangyang High School | ||
DNF | Gutierrez Medina Ricardo | Cartagena - Esetec |
Pos | Renner | Team | Tijd | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | - | Chzhan Igor | Kazakhstan | 09:03:01 | |
2 | - | Marukhin Daniil | Kazakhstan | + 01:41 | |
3 | - | Bayembayev Olzhas | Kazakhstan | + 02:06 | |
4 | - | Fedorov Yevgeniy | Kazakhstan | + 03:09 | |
5 | - | Islas Fernando | Cartagena - Esetec | + 03:26 | |
6 | - | Brussenskiy Gleb | Kazakhstan | + 03:38 | |
7 | - | Matsuda Shoi | Japan | + 03:58 | |
8 | - | Jun Hyunsu | Changwon High School | + 04:18 | |
9 | - | Nurlykhassym Nurbergen | Kazakhstan | + 04:31 | |
10 | - | Sato Ken | Japan | + 05:00 | |
11 | - | Onodera Kei | Japan | + 05:20 | |
12 | - | Usami Hayaki | Team Kanagawa | + 05:20 | |
13 | - | Hsu Yueh Hsiu | Taiwan | + 05:20 | |
14 | - | Jun Hoon Min | High School Selection | + 05:24 | |
15 | - | Ji Minhyeok | Gimhae High School | + 05:26 | |
16 | - | Kim Euro | Gapyeong High School | + 06:04 | |
17 | - | Ha Jae Min | Seoul High School | + 06:59 | |
18 | - | Bae Seungbeen | High School Selection | + 08:13 | |
19 | - | Joo Mi Deum | High School Selection | + 09:29 | |
20 | - | Safiullov Timur | - | WCCKS-A | + 09:31 |
21 | - | Choi Dongyeon | Gapyeong High School | + 09:31 | |
22 | 1 | Choi Sang Jin | Yangyang High School | + 09:38 | |
23 | 1 | Wan Shu Hen | - | Taiwan | + 09:47 |
24 | - | Kim Mino | High School Selection | + 10:12 | |
25 | - | Lim Seungmin | Changwon High School | + 10:23 | |
26 | - | Yaowarat Ratchanon | Thailand | + 10:30 | |
27 | - | Wibisono Rachmad | Indonesia | + 10:30 | |
28 | - | Kayama Hiryu | Team Kanagawa | + 10:30 | |
29 | - | Taskinen Julius | Finland | + 10:32 | |
30 | - | Sulyaev Marat | WCCKS-A | + 10:35 | |
31 | - | Yamauchi Keita | Team Kanagawa | + 10:38 | |
32 | - | Shinoda Koki | Japan | + 10:46 | |
33 | - | Park Jooyoung | Gapyeong High School | + 11:59 | |
34 | 1 | Aliyari Aidin | WCCKS-B | + 12:49 | |
35 | 1 | Ahmad Sabri Muhamad Hakimi H | Malaysia | + 12:49 | |
36 | 2 | Hsieh Chun Hung | Taiwan | + 12:49 | |
37 | - | Kueji Muhammadhanafee | Thailand | + 12:49 | |
38 | 1 | Klahan Noppachai | Thailand | + 12:52 | |
39 | 1 | Granados Pastor Raul | Cartagena - Esetec | + 12:55 | |
40 | 1 | Jeong Jinsu | - | Dongdaejon High School | + 12:55 |
41 | 7 | Kim Yongkyun | Gapyeong High School | + 13:04 | |
42 | - | Nishihara Yutaro | Japan | + 13:45 | |
43 | - | Oh Youngjae | - | High School Selection | + 14:36 |
44 | 1 | Jung Ulsu | - | Bucheon High School | + 14:54 |
45 | 1 | Huang Chien Chang | Taiwan | + 15:31 | |
46 | 3 | Ali Mahrus | Indonesia | + 17:27 | |
47 | 3 | Kakizaki Eugene | Japan | + 18:59 | |
48 | 3 | Aiman Shahmir | Malaysia | + 19:08 | |
49 | 3 | Chen Bo Wei | Taiwan | + 19:15 | |
50 | 4 | Kanno Yuki | Team Kanagawa | + 19:55 | |
51 | 7 | Davaasambuu Erhes | Mongolia | + 20:31 | |
52 | 3 | Hamdan Wan Abdul Rahman | Malaysia | + 21:41 | |
53 | 3 | Kim Jonghyuk | Dongdaejon High School | + 21:52 | |
54 | 3 | Oh Jinhak | Seoul High School | + 21:59 | |
55 | 8 | Sugarmaa Ayush-Ochir | Mongolia | + 22:15 | |
56 | 8 | Kolehmainen Otto | Finland | + 22:53 | |
57 | 2 | Sanchez Lopez Oscar | - | Cartagena - Esetec | + 25:17 |
58 | 5 | Kim Jaemin | - | Gapyeong High School | + 25:18 |
59 | 1 | Park Chanyoung | - | Gapyeong High School | + 26:16 |
60 | 2 | Mielikäinen Otto | Finland | + 26:52 | |
61 | 2 | Renoult Kawindra Andre | - | Indonesia | + 26:52 |
62 | 2 | Fadli Rizki Hidayatul | Indonesia | + 27:07 | |
63 | 2 | Sin Geonyong | - | Dongdaejon High School | + 27:08 |
64 | 5 | Yamagishi Daichi | Team Kanagawa | + 28:54 | |
65 | 5 | Nandamulya Shafrifat | WCCKS-B | + 28:57 | |
66 | 8 | Park Sungkyu | - | Seoul High School | + 29:33 |
67 | 1 | Chernov Nikita | - | Uzbekistan | + 32:51 |
68 | 1 | Shayan Oryou | - | WCCKS-B | + 33:22 |
69 | 1 | Yoo Sanghyeok | - | Yangyang High School | + 34:27 |
70 | 1 | Bergman Robin | Finland | + 34:52 |