FIRSTCYCLING
Weg
Weg
Amateur
Junioren
Cyclocross
MTB
Baan
Fantasy
Koersen & resultaten
Teams
Klassement
Tour of Türkiye
UCI, Etappekoers, 10. -17. april 2022, Turkije
Koers info
Uitslagen
Etappeprofielen
Startlijst
Historie
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
GC
Punten
Bergen
Sprint
Team
GC
Etappe: 01
Etappe: 02
Etappe: 03
Etappe: 04
Etappe: 05
Etappe: 06
Etappe: 07
Etappe: 08
Embed Results
Landen
Argentinië
Australië
Azerbeidzjan
België
Brazilië
Canada
China
Colombia
Denemarken
Duitsland
Eritrea
Estland
Frankrijk
Griekenland
Hongarije
Ierland
Israël
Italië
Kazachstan
Letland
Nederland
Nieuw-Zeeland
Noorwegen
Oekraïne
Oostenrijk
Portugal
Roemenië
Rusland
Spanje
Tsjechische Republiek
Turkije
Verenigd Koninkrijk
Verenigde Staten van Amerika
Teams
Alpecin-Deceuninck
Arkéa-Samsic
Astana Qazaqstan Team
Bardiani CSF Faizanè
Bike Aid
BORA-hansgrohe
Burgos-BH
Caja Rural-Seguros RGA
China Glory Cycling Team
Drone Hopper-Androni Giocattoli
EOLO-Kometa Cycling Team
Equipo Kern Pharma
Euskaltel-Euskadi
Global 6 Cycling
Human Powered Health
Israel-Premier Tech
Lotto-Soudal
Sakarya BB Pro Team
Saris Rouvy Sauerland Team
Spor Toto Cycling Team
Team BikeExchange-Jayco
Team DSM
Team Novo Nordisk
Uno-X Pro Cycling Team
Wildlife Generation Pro Cycling
DoB?
Pos
Renner
Geboren
Team
Tijd
UCI
01
Bevin
Patrick
1991
Israel-Premier Tech
27:33:10
200
02
Vine
Jay
1995
Alpecin-Deceuninck
+ 20
150
03
Sepulveda
Eduardo
1991
Drone Hopper-Androni Giocattoli
+ 40
125
04
Edet
Nicolas
1987
Arkéa-Samsic
+ 52
100
05
Vanhoucke
Harm
1997
Lotto-Soudal
+ 01:17
85
06
Johannessen
Anders Halland
1999
Uno-X Pro Cycling Team
+ 01:26
70
07
Yemane
Dawit
1998
Bike Aid
+ 01:33
60
08
Bennett
Sean
1996
China Glory Cycling Team
+ 01:37
50
09
Sayar
Mustafa
1989
Sakarya BB Pro Team
+ 01:50
40
10
Vandenabeele
Henri
2000
Team DSM
+ 01:52
35
11
Colleoni
Kevin
1999
Team BikeExchange-Jayco
+ 01:56
30
12
Gavazzi
Francesco
1984
EOLO-Kometa Cycling Team
+ 02:22
25
13
Aparicio
Mario
2000
Burgos-BH
+ 02:24
20
14
Sunderland
Dylan
1996
Global 6 Cycling
+ 02:52
15
15
Strong
Corbin
2000
Israel-Premier Tech
+ 03:17
10
16
Řepa
Vojtěch
2000
Equipo Kern Pharma
+ 03:17
5
17
Juaristi
Txomin
1995
Euskaltel-Euskadi
+ 03:26
5
18
Chirico
Luca
1992
Drone Hopper-Androni Giocattoli
+ 04:22
5
19
Zoccarato
Samuele
1998
Bardiani CSF Faizanè
+ 04:43
5
20
Prades
Eduard
1987
Caja Rural-Seguros RGA
+ 05:34
5
21
van Empel
Etienne
1994
China Glory Cycling Team
+ 06:15
5
22
Garcia
Carlos
1999
Equipo Kern Pharma
+ 06:32
5
23
Bagües
Aritz
1989
Caja Rural-Seguros RGA
+ 06:42
5
24
Angulo
Antonio
1992
Euskaltel-Euskadi
+ 07:23
5
25
Sevilla
Diego
1996
EOLO-Kometa Cycling Team
+ 07:36
5
26
Moreno
Adria
1991
Burgos-BH
+ 07:52
5
27
Rivi
Samuele
1998
EOLO-Kometa Cycling Team
+ 08:28
5
28
Mannion
Gavin
1991
Human Powered Health
+ 08:51
5
29
Nurlykhassym
Nurbergen
2000
Astana Qazaqstan Team
+ 09:30
5
30
Fancellu
Alessandro
2000
EOLO-Kometa Cycling Team
+ 10:20
5
31
Mitri
James
1999
Global 6 Cycling
+ 10:58
3
32
Raileanu
Cristian
1993
Sakarya BB Pro Team
+ 11:41
3
33
Prevar
Oleksandr
1990
Spor Toto Cycling Team
+ 11:43
3
34
O'Brien
Kelland
1998
Team BikeExchange-Jayco
+ 13:00
3
35
Quintana
Dayer
1992
Arkéa-Samsic
+ 13:01
3
36
De Buyst
Jasper
1993
Lotto-Soudal
+ 13:27
3
37
van der Tuuk
Danny
1999
Equipo Kern Pharma
+ 13:29
3
38
Philipsen
Jasper
1998
Alpecin-Deceuninck
+ 13:38
3
39
Garcia
Jhojan
1998
Caja Rural-Seguros RGA
+ 13:38
3
40
Lyu
Xianjing
1998
China Glory Cycling Team
+ 14:03
3
41
Vinokurov
Nicolas
2002
Astana Qazaqstan Team
+ 15:15
42
Brussenskiy
Gleb
2000
Astana Qazaqstan Team
+ 15:25
43
Groves
Kaden
1998
Team BikeExchange-Jayco
+ 16:13
44
Barrenetxea
Jon
2000
Caja Rural-Seguros RGA
+ 16:50
45
González
David
1996
Caja Rural-Seguros RGA
+ 17:06
46
Moreno
Ivan
1996
Equipo Kern Pharma
+ 17:09
47
Hepburn
Michael
1991
Team BikeExchange-Jayco
+ 17:13
48
van Engelen
Adne
1993
Bike Aid
+ 17:24
49
De Rossi
Lucas
1995
China Glory Cycling Team
+ 17:37
50
Ewan
Caleb
1994
Lotto-Soudal
+ 18:10
51
McGill
Scott
1998
Wildlife Generation Pro Cycling
+ 18:27
52
Canal
Carlos
2001
Euskaltel-Euskadi
+ 18:28
53
Stewart
Campbell
1998
Team BikeExchange-Jayco
+ 18:30
54
van Poppel
Danny
1993
BORA-hansgrohe
+ 19:05
55
Tagliani
Filippo
1995
Drone Hopper-Androni Giocattoli
+ 19:24
56
Lino
Julian
1995
Bike Aid
+ 19:27
57
Taminiaux
Lionel
1996
Alpecin-Deceuninck
+ 19:42
58
Peron
Andrea
1988
Team Novo Nordisk
+ 20:10
59
Stockman
Michiel
1996
Saris Rouvy Sauerland Team
+ 20:36
60
Lozano
David
1988
Team Novo Nordisk
+ 20:51
61
Maestri
Mirco
1991
EOLO-Kometa Cycling Team
+ 20:59
62
Schunk
Conor
1999
Global 6 Cycling
+ 21:10
63
Bulut
Samet
2002
Spor Toto Cycling Team
+ 21:37
64
McLay
Daniel
1992
Arkéa-Samsic
+ 21:42
65
Zukowsky
Nickolas
1998
Human Powered Health
+ 22:05
66
Holler
Nikodemus
1991
Bike Aid
+ 22:26
67
Lonardi
Giovanni
1996
EOLO-Kometa Cycling Team
+ 22:27
68
Modolo
Sacha
1987
Bardiani CSF Faizanè
+ 22:59
69
Schwarzmann
Michael
1991
Lotto-Soudal
+ 23:19
70
Santaromita
Alessandro
1999
Bardiani CSF Faizanè
+ 24:29
71
Grondin
Donavan
2000
Arkéa-Samsic
+ 24:45
72
Adamietz
Johannes
1998
Saris Rouvy Sauerland Team
+ 25:01
73
Saugstad
Lars
1997
Uno-X Pro Cycling Team
+ 26:25
74
Lührs
Luis-Joe
2003
BORA-hansgrohe
+ 26:31
75
Dainese
Alberto
1998
Team DSM
+ 27:40
76
Kusztor
Peter
1984
Team Novo Nordisk
+ 27:50
77
Bittner
Pavel
2002
Team DSM
+ 27:50
78
Borresch
Julian
2002
Saris Rouvy Sauerland Team
+ 28:40
79
Brand
Sam
1991
Team Novo Nordisk
+ 29:18
80
Grosu
Eduard Michael
1992
Drone Hopper-Androni Giocattoli
+ 29:36
81
Mullen
Ryan
1994
BORA-hansgrohe
+ 29:56
82
Walls
Matthew
1998
BORA-hansgrohe
+ 30:03
83
Márquez
Martí
1996
Equipo Kern Pharma
+ 30:27
84
Bol
Cees
1995
Team DSM
+ 30:31
85
Bouvier
Léo
1998
Bike Aid
+ 30:40
86
Irizar
Julen
1995
Euskaltel-Euskadi
+ 31:06
87
Fernandez
Miguel Angel
1997
Global 6 Cycling
+ 31:10
88
Kononenko
Mykhaylo
1987
Sakarya BB Pro Team
+ 31:40
89
Dowsett
Alex
1988
Israel-Premier Tech
+ 32:31
90
Larsen
Niklas
1997
Uno-X Pro Cycling Team
+ 33:10
91
Sessler
Nicolas
1994
Global 6 Cycling
+ 33:39
92
Granigan
Noah
1996
Wildlife Generation Pro Cycling
+ 33:56
93
Münstermann
Per Christian
1999
Saris Rouvy Sauerland Team
+ 33:58
94
Etxeberria
Josu
2000
Caja Rural-Seguros RGA
+ 34:28
95
Brändle
Matthias
1989
Israel-Premier Tech
+ 34:36
96
Rhim
Brendan
1995
Wildlife Generation Pro Cycling
+ 34:47
97
Rojas
Brandon
2002
Drone Hopper-Androni Giocattoli
+ 34:50
98
Fuentes
Angel
1996
Burgos-BH
+ 34:54
99
Zabel
Rick
1993
Israel-Premier Tech
+ 35:12
100
Lobato
Juan Jose
1988
Euskaltel-Euskadi
+ 36:06
101
Selig
Rüdiger
1989
Lotto-Soudal
+ 36:54
102
Kulset
Kristian
1995
Uno-X Pro Cycling Team
+ 38:08
103
Murphy
Kyle
1991
Human Powered Health
+ 38:46
104
Bennett
Sam
1990
BORA-hansgrohe
+ 38:52
105
Gidich
Yevgeniy
1996
Astana Qazaqstan Team
+ 39:03
106
Stockman
Abram
1996
Saris Rouvy Sauerland Team
+ 39:07
107
Knolle
Jon
1999
Saris Rouvy Sauerland Team
+ 39:19
108
Bewley
Sam
1987
Team BikeExchange-Jayco
+ 39:56
109
Dogan
Halil Ibrahim
2000
Bike Aid
+ 40:10
110
Wærsted
Syver
1996
Uno-X Pro Cycling Team
+ 40:23
111
McGeough
Cormac
1996
Wildlife Generation Pro Cycling
+ 40:50
112
Clarke
Jonathan
1984
Wildlife Generation Pro Cycling
+ 41:13
113
De Gendt
Thomas
1986
Lotto-Soudal
+ 42:33
114
Welsford
Sam
1996
Team DSM
+ 42:41
115
Ballerstedt
Maurice
2001
Alpecin-Deceuninck
+ 43:19
116
Zurita
Ricardo
2000
Drone Hopper-Androni Giocattoli
+ 44:30
117
Ewart
Jesse
1994
Bike Aid
+ 44:51
118
Bastiaens
Ayco
1996
Alpecin-Deceuninck
+ 45:39
119
Örken
Ahmet
1993
Wildlife Generation Pro Cycling
+ 45:45
120
Briese
Max
2003
Saris Rouvy Sauerland Team
+ 46:01
121
Zanoncello
Enrico
1997
Bardiani CSF Faizanè
+ 46:48
122
Tvetcov
Serghei
1988
Wildlife Generation Pro Cycling
+ 46:53
123
Benton
Thomas
1999
Global 6 Cycling
+ 47:42
124
Nohales Nieto
Edgar
1986
Spor Toto Cycling Team
+ 47:45
125
Colnaghi
Luca
1999
Bardiani CSF Faizanè
+ 47:49
126
Bevilacqua
Simone
1997
EOLO-Kometa Cycling Team
+ 47:52
127
Goikoetxea
Peio
1992
Euskaltel-Euskadi
+ 48:14
128
Räim
Mihkel
1993
Burgos-BH
+ 48:27
129
de Kleijn
Arvid
1994
Human Powered Health
+ 48:33
130
Ridolfo
Filippo
2001
Team Novo Nordisk
+ 49:16
131
Asadov
Elchin
1987
Sakarya BB Pro Team
+ 49:24
132
Aristi
Mikel
1993
Euskaltel-Euskadi
+ 49:30
133
Abay
Burak
1996
Spor Toto Cycling Team
+ 49:38
134
Tarozzi
Manuele
1998
Bardiani CSF Faizanè
+ 49:54
135
Mareczko
Jakub
1994
Alpecin-Deceuninck
+ 50:31
136
Poli
Umberto
1996
Team Novo Nordisk
+ 51:14
137
Bonillo
Iker
2003
Bardiani CSF Faizanè
+ 51:15
138
Tiryaki
Oguzhan
1998
Spor Toto Cycling Team
+ 51:25
139
De Vos
Adam
1993
Human Powered Health
+ 51:33
140
Konychev
Alexander
1998
Team BikeExchange-Jayco
+ 53:07
141
Honig
Reinier
1983
China Glory Cycling Team
+ 53:11
142
Skaarseth
Iver
1998
Uno-X Pro Cycling Team
+ 53:40
143
Krul
Wessel
2000
Human Powered Health
+ 56:11
144
Einhorn
Itamar
1997
Israel-Premier Tech
+ 56:33
145
Bieken
Nazaerbieke
1994
China Glory Cycling Team
+ 57:59
146
Özgür
Batuhan
1998
Sakarya BB Pro Team
+ 01:00:09
147
Xu
Changquang
1997
China Glory Cycling Team
+ 01:00:13
148
Märkl
Niklas
1999
Team DSM
+ 01:02:47
149
Samli
Feritcan
1994
Spor Toto Cycling Team
+ 01:06:48
150
Sampiyonbisiklet
Mehmet
1985
Burgos-BH
+ 01:09:42
DNF
Planckaert
Edward
1995
Alpecin-Deceuninck
DNF
Kalverss
Matiss
2003
Astana Qazaqstan Team
DNF
Archbold
Shane
1989
BORA-hansgrohe
DNF
Lopez-Cozar
Juan Antonio
1994
Burgos-BH
DNF
Peñalver
Manuel
1998
Burgos-BH
DNF
Leitao
Iuri
1998
Caja Rural-Seguros RGA
DNF
Jaime
Alex
1998
Equipo Kern Pharma
DNF
Novikov
Savva
1999
Equipo Kern Pharma
DNF
Young
Xeno
1999
Global 6 Cycling
DNF
Joyce
Colin
1994
Human Powered Health
DNF
Niv
Guy
1994
Israel-Premier Tech
DNF
Balkan
Onur
1996
Sakarya BB Pro Team
DNF
Buts
Vitaliy
1986
Sakarya BB Pro Team
DNF
Boúglas
Georgios
1990
Spor Toto Cycling Team
DNF
Bouhanni
Nacer
1990
Arkéa-Samsic
DNF
Ledanois
Kevin
1993
Arkéa-Samsic
DNF
Quintana
Nairo
1990
Arkéa-Samsic
DNF
Hvideberg
Jonas Iversby
1999
Team DSM
DNF
Beadle
Hamish
1998
Team Novo Nordisk
Informatie
Tour of Türkiye
Turkije
10. -17. april 2022
2.Pro