FIRSTCYCLING
Weg
Weg
Amateur
Junioren
Cyclocross
MTB
Baan
Fantasy
Koersen & resultaten
Teams
Klassement
Tour de Pologne
WorldTour, Etappekoers, 3. -9. augustus 2019, Polen
Koers info
Uitslagen
Etappeprofielen
Startlijst
Historie
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1949
1948
1947
1939
1937
1933
1929
1928
GC
Punten
Bergen
Sprint
GC
Etappe: 01
Etappe: 02
Etappe: 03
Etappe: 04
Etappe: 05
Etappe: 06
Etappe: 07
Embed Results
Landen
Argentinië
Australië
Belarus
België
Colombia
Denemarken
Duitsland
Eritrea
Ethiopië
Finland
Frankrijk
Hongarije
Italië
Japan
Kazachstan
Luxemburg
Mexico
Nederland
Nieuw-Zeeland
Noorwegen
Oostenrijk
Polen
Portugal
Rusland
Slovenië
Spanje
Taiwan
Tsjechische Republiek
Verenigd Koninkrijk
Verenigde Staten van Amerika
Zuid-Afrika
Zwitserland
Teams
AG2R La Mondiale
Astana Pro Team
Bahrain - Merida
Bora - Hansgrohe
CCC Team
Cofidis, Solutions Credits
Deceuninck-Quick Step
Dimension Data
EF Education First
Gazprom - RusVelo
Groupama - FDJ
Lotto - Soudal
Mitchelton - Scott
Movistar Team
Poland
Team Ineos
Team Jumbo-Visma
Team Katusha - Alpecin
Team Novo Nordisk
Team Sunweb
Trek-Segafredo
UAE Team Emirates
DoB?
Pos
Renner
Geboren
Team
Tijd
UCI
01
Sivakov
Pavel
1997
Team Ineos
26:21:08
400
02
Hindley
Jai
1996
Team Sunweb
+ 02
320
03
Ulissi
Diego
1989
UAE Team Emirates
+ 12
260
04
Higuita
Sergio
1997
EF Education First
+ 14
220
05
Geoghegan Hart
Tao
1995
Team Ineos
+ 14
180
06
Latour
Pierre
1993
AG2R La Mondiale
+ 15
140
07
Formolo
Davide
1992
Bora - Hansgrohe
+ 16
120
08
Hamilton
Chris
1995
Team Sunweb
+ 16
100
09
Majka
Rafal
1989
Bora - Hansgrohe
+ 16
80
10
Knox
James
1995
Deceuninck-Quick Step
+ 16
68
11
Izagirre
Ion
1989
Astana Pro Team
+ 19
56
12
Pozzovivo
Domenico
1982
Bahrain - Merida
+ 31
48
13
Tolhoek
Antwan
1994
Team Jumbo-Visma
+ 39
40
14
Fabbro
Matteo
1995
Team Katusha - Alpecin
+ 55
32
15
Edet
Nicolas
1987
Cofidis, Solutions Credits
+ 55
28
16
Nieve
Mikel
1984
Mitchelton - Scott
+ 01:17
24
17
Conci
Nicola
1997
Trek-Segafredo
+ 01:27
24
18
Hagen
Carl Fredrik
1991
Lotto - Soudal
+ 02:08
24
19
Geschke
Simon
1986
CCC Team
+ 02:54
24
20
Storer
Michael
1997
Team Sunweb
+ 03:36
24
21
Brown
Nathan
1991
EF Education First
+ 04:21
16
22
Grmay
Tsgabu
1991
Mitchelton - Scott
+ 04:52
16
23
Kudus
Merhawi
1994
Astana Pro Team
+ 05:13
16
24
Swift
Ben
1987
Team Ineos
+ 05:37
16
25
Schultz
Nick
1994
Mitchelton - Scott
+ 05:53
16
26
Vingegaard
Jonas
1996
Team Jumbo-Visma
+ 12:11
16
27
Mohoric
Matej
1994
Bahrain - Merida
+ 12:28
16
28
Powless
Neilson
1996
Team Jumbo-Visma
+ 13:42
16
29
Bouchard
Geoffrey
1992
AG2R La Mondiale
+ 13:54
16
30
Brambilla
Gianluca
1987
Trek-Segafredo
+ 13:56
16
31
Vakoc
Petr
1992
Deceuninck-Quick Step
+ 14:21
8
32
Navarro
Daniel
1983
Team Katusha - Alpecin
+ 14:50
8
33
Frankiny
Kilian
1994
Groupama - FDJ
+ 14:50
8
34
Prades
Eduard
1987
Movistar Team
+ 15:02
8
35
Howson
Damien
1992
Mitchelton - Scott
+ 15:16
8
36
Gesink
Robert
1986
Team Jumbo-Visma
+ 15:21
8
37
Gasparotto
Enrico
1982
Dimension Data
+ 15:22
8
38
Valls
Rafael
1987
Movistar Team
+ 15:43
8
39
Fernandez
Ruben
1991
Movistar Team
+ 16:01
8
40
López
Miguel Ángel
1994
Astana Pro Team
+ 16:39
8
41
Betancur
Carlos
1989
Movistar Team
+ 17:20
8
42
Owsian
Lukasz
1990
CCC Team
+ 17:20
8
43
Seigle
Romain
1994
Groupama - FDJ
+ 17:20
8
44
Pernsteiner
Hermann
1990
Bahrain - Merida
+ 17:20
8
45
Rovny
Ivan
1987
Gazprom - RusVelo
+ 17:20
8
46
Petilli
Simone
1993
UAE Team Emirates
+ 17:20
8
47
Armee
Sander
1985
Lotto - Soudal
+ 17:20
8
48
Anacona
Winner
1988
Movistar Team
+ 17:20
8
49
Conti
Valerio
1993
UAE Team Emirates
+ 17:20
8
50
Rekita
Szymon
1994
Poland
+ 17:24
8
51
Doull
Owain
1993
Team Ineos
+ 17:40
4
52
Chevrier
Clément
1992
AG2R La Mondiale
+ 17:53
4
53
Ravasi
Edward
1994
UAE Team Emirates
+ 18:46
4
54
Poljanski
Pawel
1990
Bora - Hansgrohe
+ 18:53
4
55
Kochetkov
Pavel
1986
Team Katusha - Alpecin
+ 19:37
4
56
Cherkasov
Nikolay
1996
Gazprom - RusVelo
+ 19:37
2
57
Puccio
Salvatore
1989
Team Ineos
+ 20:00
2
58
Jungels
Bob
1992
Deceuninck-Quick Step
+ 20:12
2
59
Villalobos
Luis
[*]
1998
EF Education First
+ 22:24
2
60
Rutkiewicz
Marek
1981
Poland
+ 25:42
2
61
Jauregui
Quentin
1994
AG2R La Mondiale
+ 26:33
62
Marczynski
Tomasz
1984
Lotto - Soudal
+ 26:34
63
Pauwels
Serge
1983
CCC Team
+ 26:34
64
Venturini
Clément
1993
AG2R La Mondiale
+ 26:35
65
Rojas
José Joaquin
1985
Movistar Team
+ 26:35
66
Gogl
Michael
1993
Trek-Segafredo
+ 26:35
67
Golas
Michal
1984
Team Ineos
+ 26:35
68
Le Turnier
Mathias
1995
Cofidis, Solutions Credits
+ 26:35
69
Benedetti
Cesare
1987
Bora - Hansgrohe
+ 27:41
70
Herrada
Jose
1985
Cofidis, Solutions Credits
+ 28:52
71
O'Connor
Ben
1995
Dimension Data
+ 28:54
72
Cataldo
Dario
1985
Astana Pro Team
+ 29:23
73
Hofstede
Lennard
1994
Team Jumbo-Visma
+ 30:12
74
Sepulveda
Eduardo
1991
Movistar Team
+ 30:30
75
Antunes
Amaro
1990
CCC Team
+ 30:30
76
Contreras
Rodrigo
1994
Astana Pro Team
+ 30:30
77
Sarreau
Marc
1993
Groupama - FDJ
+ 31:17
78
Kusztor
Peter
1984
Team Novo Nordisk
+ 31:17
79
Mori
Manuele
1980
UAE Team Emirates
+ 31:37
80
Hirt
Jan
1991
Astana Pro Team
+ 31:58
81
Stalnov
Nikita
1991
Astana Pro Team
+ 32:31
82
Cavagna
Remi
1995
Deceuninck-Quick Step
+ 32:31
83
Cieslik
Pawel
1986
Poland
+ 33:19
84
Kiryienka
Vasil
1981
Team Ineos
+ 33:45
85
Gradek
Kamil
1990
CCC Team
+ 36:13
86
de Bod
Stefan
1996
Dimension Data
+ 37:13
87
Serry
Pieter
1988
Deceuninck-Quick Step
+ 38:33
88
Vanhoucke
Harm
1997
Lotto - Soudal
+ 39:20
89
Gaviria
Fernando
1994
UAE Team Emirates
+ 39:33
90
Thomas
Benjamin
1995
Groupama - FDJ
+ 39:45
91
Pibernik
Luka
1993
Bahrain - Merida
+ 39:58
92
Battaglin
Enrico
1989
Team Katusha - Alpecin
+ 40:04
93
Shalunov
Evgeny
1992
Gazprom - RusVelo
+ 40:39
94
Degenkolb
John
1989
Trek-Segafredo
+ 40:51
95
Power
Robert
1995
Team Sunweb
+ 41:21
96
Tratnik
Jan
1990
Bahrain - Merida
+ 41:24
97
Edmondson
Alex
1993
Mitchelton - Scott
+ 41:42
98
Bennett
Sean
1996
EF Education First
+ 41:57
99
Lozano
David
1988
Team Novo Nordisk
+ 43:22
100
Bernas
Pawel
1990
CCC Team
+ 44:10
101
Paterski
Maciej
1986
Poland
+ 44:40
102
Hollenstein
Reto
1985
Team Katusha - Alpecin
+ 44:40
103
van der Hoorn
Taco
1993
Team Jumbo-Visma
+ 46:10
104
Venter
Jaco
1987
Dimension Data
+ 49:18
105
Brand
Sam
1991
Team Novo Nordisk
+ 50:49
106
Armirail
Bruno
1994
Groupama - FDJ
+ 50:53
107
Peron
Andrea
1988
Team Novo Nordisk
+ 52:50
108
Bodnar
Maciej
1985
Bora - Hansgrohe
+ 53:15
109
van den Berg
Julius
1996
EF Education First
+ 53:59
110
Planet
Charles
1993
Team Novo Nordisk
+ 57:51
DNF
Franczak
Pawel
1991
Poland
DNF
Kaczmarek
Jakub
1993
Poland
DNF
Kurek
Adrian
1988
Poland
DNF
Dillier
Silvan
1990
AG2R La Mondiale
DNF
Geniez
Alexandre
1988
AG2R La Mondiale
DNF
Feng
Chun Kai
1988
Bahrain - Merida
DNF
Novak
Domen
1995
Bahrain - Merida
DNF
Ackermann
Pascal
1994
Bora - Hansgrohe
DNF
Selig
Rüdiger
1989
Bora - Hansgrohe
DNF
Mareczko
Jakub
1994
CCC Team
DNF
Atapuma
Darwin
1988
Cofidis, Solutions Credits
DNF
Fortin
Filippo
1989
Cofidis, Solutions Credits
DNF
Hansen
Jesper
1990
Cofidis, Solutions Credits
DNF
Mate
Luis Angel
1984
Cofidis, Solutions Credits
DNF
Jakobsen
Fabio
1996
Deceuninck-Quick Step
DNF
Sabatini
Fabio
1985
Deceuninck-Quick Step
DNF
Modolo
Sacha
1987
EF Education First
DNF
Owen
Logan
1995
EF Education First
DNF
Arslanov
Ildar
1994
Gazprom - RusVelo
DNF
Shilov
Sergey
1988
Gazprom - RusVelo
DNF
Stash
Mamyr
1993
Gazprom - RusVelo
DNF
Vlasov
Aleksandr
1996
Gazprom - RusVelo
DNF
Delage
Mickaël
1985
Groupama - FDJ
DNF
Vincent
Léo
1995
Groupama - FDJ
DNF
Lambrecht
Bjorg
1997
Lotto - Soudal
DNF
Wallays
Jelle
1989
Lotto - Soudal
DNF
Wouters
Enzo
1996
Lotto - Soudal
DNF
Bewley
Sam
1987
Mitchelton - Scott
DNF
Mezgec
Luka
1988
Mitchelton - Scott
DNF
Cavendish
Mark
1985
Dimension Data
DNF
Eisel
Bernhard
1981
Dimension Data
DNF
Mäder
Gino
1997
Dimension Data
DNF
van Poppel
Danny
1993
Team Jumbo-Visma
DNF
Spilak
Simon
1986
Team Katusha - Alpecin
DNF
Strakhov
Dmitriy
1995
Team Katusha - Alpecin
DNF
Henttala
Joonas
1991
Team Novo Nordisk
DNF
Kamstra
Brian
1993
Team Novo Nordisk
DNF
Andersen
Asbjørn Kragh
1992
Team Sunweb
DNF
Kanter
Max
1997
Team Sunweb
DNF
Walscheid
Max
1993
Team Sunweb
DNF
Beppu
Fumiyuki
1983
Trek-Segafredo
DNF
Pedersen
Mads
1995
Trek-Segafredo
DNF
Consonni
Simone
1994
UAE Team Emirates
Informatie
Tour de Pologne
Polen
3. -9. augustus 2019
2.UWT