FIRSTCYCLING
Amateur
Weg
Amateur
Junioren
Cyclocross
MTB
Baan
Fantasy
Koersen & resultaten
Teams
Klassement
Tour de Côte d'Or
Amateur, 6. -8. juli 2018, Frankrijk
Koers info
Uitslagen
Startlijst
Historie
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2009
GC
Punten
Bergen
GC
Etappe: 01
Etappe: 02
Etappe: 03
Etappe: 04
Embed Results
Landen
Australië
België
Frankrijk
Griekenland
Japan
Litouwen
Verenigd Koninkrijk
Zwitserland
Teams
A.C.Bisontine
A.V.C. Aix-en-Provence
ASPTT Nancy
Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme
C.C.Etupes
C.C.Nogent-sur-Oise
Chambéry Cyclisme Formation
CR4C Roanne
Creuse Oxygène Guéret
EC Saint-Etienne Loire
Océane Top 16
Prorace Cycling Team
SCO Dijon-Team Material-velo.com
Sojasun Espoir- ACNC
Team Cycliste Perigord 24
Team Hörmann
Team Macadam’s Cowboys
Team Pays de Dinan
U.V.Limoges-Team U 87
UV Aube-Club Champagne Charlott'
V.C.Pays de Loudéac
V.C.Villefranche Beaujolais
DoB?
Pos
Renner
Geboren
Team
Tijd
01
Gauthier
Guillaume
1994
C.C.Etupes
10:30:15
02
Jullien
Anthony
1998
Chambéry Cyclisme Formation
+ 00
03
Jarnet
Maxime
1998
EC Saint-Etienne Loire
+ 00
04
Guillonnet
Adrien
1993
SCO Dijon-Team Material-velo.com
+ 03
05
Fiefvez
Rudy
1993
Océane Top 16
+ 15
06
Doleatto
Aurélien
1997
Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme
+ 01:02
07
Braybrooke
Alexander
1997
A.V.C. Aix-en-Provence
+ 01:08
08
Leplingard
Antoine
1995
C.C.Nogent-sur-Oise
+ 01:25
09
Savickas
Zydrunas
1991
Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme
+ 01:27
10
Artus
Willy
1994
Sojasun Espoir- ACNC
+ 01:33
11
Delacroix
Théo
1999
C.C.Etupes
+ 01:40
12
Chatelus
Axel
1995
CR4C Roanne
+ 02:02
13
Bridier
Sonny
1997
Creuse Oxygène Guéret
+ 02:44
14
De Sy
Gertjan
1994
Prorace Cycling Team
+ 04:20
15
Morichon
Thomas
1998
A.C.Bisontine
+ 05:53
16
Güller
Timo
1994
Team Hörmann
+ 05:54
17
Andries
Jordi
1996
Prorace Cycling Team
+ 08:45
18
Penven
Clément
1989
C.C.Nogent-sur-Oise
+ 10:37
19
Boivin
Maël
1996
V.C.Pays de Loudéac
+ 10:39
20
Aubert
Rémi
1995
C.C.Etupes
+ 12:13
21
Farantakis
Stylianos
1995
Sojasun Espoir- ACNC
+ 13:03
22
Castellarnau
Florent
1993
A.V.C. Aix-en-Provence
+ 13:26
23
Raibaud
Jimmy
1991
CR4C Roanne
+ 14:03
24
Ishigami
Masahiro
1997
A.V.C. Aix-en-Provence
+ 14:46
25
Vekeman
Maxime
1993
V.C.Villefranche Beaujolais
+ 14:46
26
Renault
Maxime
1990
Sojasun Espoir- ACNC
+ 14:52
27
Bravard
Antoine
1994
Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme
+ 15:02
28
Legros
Adrien
1993
Océane Top 16
+ 15:09
29
De Haes
Jorden
1997
Prorace Cycling Team
+ 15:24
30
Lemler
Tony
1995
Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme
+ 15:45
31
Rigollot
Mathieu
1997
SCO Dijon-Team Material-velo.com
+ 16:16
32
Rolland
Loïc
1994
V.C.Villefranche Beaujolais
+ 16:19
33
Caramel
Mathieu
1994
A.V.C. Aix-en-Provence
+ 16:29
34
Thevenez
Geoffrey
1992
Creuse Oxygène Guéret
+ 16:31
35
Deslandes
Vadim
1994
Océane Top 16
+ 16:35
36
Moder
Lucas
1997
Team Macadam’s Cowboys
+ 16:40
37
Lütolf
Yves
1997
Team Hörmann
+ 16:48
38
Mariault
Axel
1998
Team Pays de Dinan
+ 16:53
39
Louvet
Louis
1997
SCO Dijon-Team Material-velo.com
+ 17:09
40
Berwick
Sebastian
1999
Chambéry Cyclisme Formation
+ 17:36
41
Weiss
Jonas
1991
Team Hörmann
+ 18:39
42
Müller
Reto
1998
Chambéry Cyclisme Formation
+ 19:00
43
Buttner
Simon
1992
Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme
+ 20:00
44
Paret-Peintre
Aurélien
1996
Chambéry Cyclisme Formation
+ 21:50
45
Ducret
Justin
1998
A.C.Bisontine
+ 22:22
46
Heymans
Florian
1997
UV Aube-Club Champagne Charlott'
+ 23:56
47
Chardon
Bruno
1988
ASPTT Nancy
+ 24:10
48
Guégan
Maël
1998
Sojasun Espoir- ACNC
+ 24:53
49
Gerbaud
Guillaume
1989
U.V.Limoges-Team U 87
+ 26:50
50
Dulin
Alexis
1992
Creuse Oxygène Guéret
+ 26:57
51
Dury
Luc
1997
EC Saint-Etienne Loire
+ 27:00
52
Kaesemans
Jasper
1999
Prorace Cycling Team
+ 29:53
53
Janin
Audric
1993
V.C.Villefranche Beaujolais
+ 30:40
54
Clareton
Ugo
1998
EC Saint-Etienne Loire
+ 31:33
55
Malle
Nicolas
1998
Sojasun Espoir- ACNC
+ 31:33
56
Gazut
Damien
1996
UV Aube-Club Champagne Charlott'
+ 35:13
57
Sibille Siron
Jossua
1999
A.C.Bisontine
+ 35:23
58
Offermans
Michiel
1998
Prorace Cycling Team
+ 36:33
59
Bradshaw
William
1994
Team Pays de Dinan
+ 36:34
60
Fischer
Frédéric
1996
EC Saint-Etienne Loire
+ 37:48
61
Deverchère
Valentin
1995
CR4C Roanne
+ 38:06
62
Richardot
Eugène
1996
SCO Dijon-Team Material-velo.com
+ 38:12
63
Amand
Manuel
1996
Creuse Oxygène Guéret
+ 40:38
64
Rosier
Romain
1996
EC Saint-Etienne Loire
+ 43:18
65
Bonjean
Maxence
1997
CR4C Roanne
+ 48:52
DNF
Arnoux
Corentin
1999
A.C.Bisontine
DNF
Avadanian
Lucas
1999
A.C.Bisontine
DNF
Meyer
Robin
1996
A.V.C. Aix-en-Provence
DNF
Garnier
Mathieu
1994
C.C.Etupes
DNF
Sauvage
Paul
1995
C.C.Etupes
DNF
Dassonville
Flavien
1991
C.C.Nogent-sur-Oise
DNF
Gressier
Maxime
1998
C.C.Nogent-sur-Oise
DNF
Lalouette
Kevin
1984
C.C.Nogent-sur-Oise
DNF
Herchel
Dylan
1999
Chambéry Cyclisme Formation
DNF
Herchel
Dylan
1999
Chambéry Cyclisme Formation
DNF
Terrasson
Pierre
1995
CR4C Roanne
DNF
Aumeunier
Lucas
1999
Creuse Oxygène Guéret
DNF
Bellicaud
Jérémy
1998
Océane Top 16
DNF
Miranda
Anthony
1997
Océane Top 16
DNF
Souton
Julien
1997
SCO Dijon-Team Material-velo.com
DNF
Aussel
Julien
1998
Team Cycliste Perigord 24
DNF
Kunz
Cyrill
1996
Team Hörmann
DNF
Temperil
Niklas
1998
Team Hörmann
DNF
Didelot
Arthur
1996
Team Macadam’s Cowboys
DNF
Didelot
Arthur
1996
Team Macadam’s Cowboys
DNF
Pierrat
Julien
1991
Team Macadam’s Cowboys
DNF
Salmon
Maxime
1992
Team Macadam’s Cowboys
DNF
Boileau
Alan
1999
Team Pays de Dinan
DNF
Dransart
Maxime
1998
Team Pays de Dinan
DNF
Dumay
Léon
1998
Team Pays de Dinan
DNF
Barry
David
1979
U.V.Limoges-Team U 87
DNF
Deloison
Lucas
1996
UV Aube-Club Champagne Charlott'
DNF
Moreau
Joffrey
1999
UV Aube-Club Champagne Charlott'
DNF
Rouyer
Tom
1996
UV Aube-Club Champagne Charlott'
DNF
Rouyer
Tom
1996
UV Aube-Club Champagne Charlott'
DNF
Billon
Gaëtan
1998
V.C.Pays de Loudéac
DNF
Guérin
Camille
1994
V.C.Pays de Loudéac
DNF
Patoux
Cyrille
1985
V.C.Pays de Loudéac
DNF
Primas
Nicolas
1996
V.C.Pays de Loudéac
DNF
Humbert
Vincent
1992
V.C.Villefranche Beaujolais
DNF
Laubal
Lucas
1997
V.C.Villefranche Beaujolais
Informatie
Tour de Côte d'Or
Frankrijk
6. -8. juli 2018
2.12.1