Normale weergave Uitgebreide weergave Statistieken
Lotto-Soudal | |
---|---|
1 | Conca Filippo |
2 | Moniquet Sylvain |
3 | Sweeny Harry |
4 | Vanhoucke Harm |
5 | Verschaeve Viktor |
6 | Wellens Tim |
AG2R Citroën Team | |
---|---|
11 | Bouchard Geoffrey |
12 | Calmejane Lilian |
13 | Hänninen Jaakko |
14 | Paret-Peintre Valentin |
15 | Prodhomme Nicolas |
16 | Venturini Clément |
Cofidis | |
---|---|
21 | Martin Guillaume |
22 | Armee Sander |
23 | Bidard François |
24 | Fernandez Ruben |
25 | Herrada Jesus |
26 | Rochas Rémy |
EF Education-EasyPost | |
---|---|
31 | Bissegger Stefan |
32 | Eiking Odd Christian |
33 | Healy Ben |
34 | Piccolo Andrea |
36 | van den Berg Julius |
Groupama-FDJ | |
---|---|
41 | Davy Clément |
42 | Lienhard Fabian |
43 | Molard Rudy |
44 | Reichenbach Sebastien |
45 | Stewart Jake |
46 | van den Berg Lars |
Movistar Team | |
---|---|
51 | Erviti Imanol |
52 | González Abner |
53 | Rangel Vinicius |
54 | Pedrero Antonio |
55 | Serrano Gonzalo |
56 | Sosa Ivan |
Quick-Step Alpha Vinyl Team | |
---|---|
61 | Alaphilippe Julian |
62 | Cavagna Remi |
63 | Devenyns Dries |
64 | Van Tricht Stan |
65 | Vansevenant Mauri |
66 | Vervaeke Louis |
Trek-Segafredo | |
---|---|
71 | Bernard Julien |
72 | Brambilla Gianluca |
73 | Hoelgaard Markus |
74 | Kamp Alexander |
75 | Skjelmose Mattias |
76 | Nys Thibau |
UAE Team Emirates | |
---|---|
81 | Ardila Camilo |
82 | Bennett George |
83 | Kluckers Arthur |
84 | Gibbons Ryan |
85 | Groß Felix |
86 | Suter Joel |
Arkéa-Samsic | |
---|---|
91 | Delaplace Anthony |
92 | Ries Michel |
93 | Edet Nicolas |
94 | Gesbert Elie |
95 | Guglielmi Simon |
96 | Guernalec Thibault |
B&B Hotels-KTM | |
---|---|
101 | Barbier Pierre |
102 | Boileau Alan |
103 | Chevalier Maxime |
104 | Gautier Cyril |
105 | Hivert Jonathan |
106 | Schönberger Sebastian |
EOLO-Kometa Cycling Team | |
---|---|
111 | Bevilacqua Simone |
112 | Christian Mark |
113 | Lonardi Giovanni |
114 | Fancellu Alessandro |
115 | Dina Marton |
116 | Ropero Alejandro |
TotalEnergies | |
---|---|
121 | Cabot Jérémy |
122 | Jousseaume Alan |
123 | Ourselin Paul |
124 | Rodriguez Cristian |
125 | Soupe Geoffrey |
126 | Vercher Mattéo |
Astana Qazaqstan Development | |
---|---|
131 | Vinokurov Alexandre |
132 | Vinokurov Nicolas |
133 | Pronskiy Daniil |
134 | Remkhe Andrey |
135 | Slamzhanov Orken |
136 | Nurlykhassym Nurbergen |
Saint Michel-Auber 93 | |
---|---|
141 | Cardis Romain |
142 | Debeaumarché Nicolas |
143 | Hurel Tony |
144 | Gachignard Thomas |
145 | Rossetto Stéphane |
146 | Tesson Jason |
GO Sport-Roubaix Lille Métropole | |
---|---|
151 | Carisey Clément |
152 | Jarnet Maxime |
153 | Siskevicius Evaldas |
154 | Leveau Jérémy |
155 | Juillard Maximilien |
156 | Leclainche Gwen |
Nice Métropole Côte d'Azur | |
---|---|
161 | Amadori Julien |
162 | Besson Kévin |
163 | Bonnefoix Edouard |
164 | Lebeau Mathis |
165 | Berlin Antoine |
166 | Mifsud Andrea |
Riwal Cycling Team | |
---|---|
171 | Eriksson Lucas |
172 | Eriksson Jacob |
173 | Bregnhøj Mathias |
174 | Bettendorff Loïc |
175 | Budding Martijn |
176 | Søgaard Kasper Viberg |
Team U Nantes Atlantique | |
---|---|
181 | Guégan Maël |
182 | Jegat Jordan |
183 | Joalland Yaël |
184 | Le Turnier Mathias |
185 | Mariault Axel |
186 | Richard Louis |
Germany | |
---|---|
191 | Benz Pirmin |
192 | Dreßler Luca |
193 | Keup Pierre-Pascal |
194 | Kretschy Moritz |
195 | Peter Jannis |
196 | Wilksch Hannes |