FIRSTCYCLING
Amateur
Weg
Amateur
Junioren
Cyclocross
MTB
Baan
Fantasy
Koersen & resultaten
Teams
Klassement
Circuit des Plages 6ª Ep
Amateur, 20. februari 2022, Frankrijk
Koers info
Uitslagen
Historie
2023
2022
2020
2019
2018
Uitslagen
Embed Results
Landen
Australië
België
Canada
Frankrijk
Nederland
Verenigd Koninkrijk
DoB?
Pos
Renner
Geboren
Team
Tijd
01
Ridel
Damien
1999
Laval Cyclisme 53
03:17:30
02
Orceau
Clément
1995
Team LMP-La Roche Vendée Cyclisme
03
Boniface
Lucas
2000
Vendée U - Pays de la Loire
04
Lapierre
Louis
1997
Océane Top 16
05
Pasturel
Maxime
1999
Sojasun Espoir-ACNC
06
Boulet
Enzo
2003
Côtes d'Armor - Marie Morin
07
Dréano
Victor
2003
WB - Fybolia Morbihan
08
Aumeunier
Lucas
1999
CC Périgueux-Dordogne
09
Monlezun
Kevin
2002
Team U Cube 17
10
Robert
Alexis
2001
UC Cholet 49
11
Schmidt
Fabien
1989
UC Briochine-Bleu Mercure
12
Corvaisier
Antonin
2001
Vendée U - Pays de la Loire
13
Guillé
Lucas
2002
WB - Fybolia Morbihan
14
Larenaudie
Axel
1997
VC Amateur Saint-Quentin
15
Tiphaigne
Mathis
2003
Océane Top 16
16
Pasquet
Aurélien
1995
CC Périgueux-Dordogne
17
Pichon
Bastien
2002
ESEG Douai
18
Rondel
Mathys
2003
VC Pays de Loudéac
19
Prod'homme
Axel
2003
Laval Cyclisme 53
20
Grella
Benjamin
2002
Dinan Sport Cycling
21
Thorlet
Maxence
2001
VC Amateur Saint-Quentin
22
Tanguy
Hugo
2002
Bretagne Sud Cyclisme
23
Bacco
Theo
2001
Océane Top 16
24
Lacheny
Rayann
2001
Océane Top 16
25
Allin
Antoine
1997
Team U Cube 17
26
Saillenfest
Léo
2000
Dinan Sport Cycling
27
Bodard
Damien
2001
Sojasun Espoir-ACNC
28
Besnier
Erwan
2002
UC Cholet 49
29
Cueff
Romain
1993
VC Avranches
30
Menant
Théo
1997
Team LMP-La Roche Vendée Cyclisme
31
Bernard
Baptiste
1999
ESEG Douai
32
Bramoullé
Valentin
2002
UC Cholet 49
33
Gesnouin
Killian
2003
Laval Cyclisme 53
34
Guidec
Raphael
2003
US Saint-Herblain Cyclisme
35
Fernandes
Baptiste
2002
UC Cholet 49
36
Soulabaille
Dimitri
2002
VC Pays de Loudéac
37
Thirotel
Hugo
2001
VCU Schwenheim
38
Dreau
Vincent
2001
Morlaix Cyclisme Performance
39
Fouquet
Arnaud
2002
C´Chartres Cyclisme
40
Gloux
Swann
2003
Côtes d'Armor - Marie Morin
41
Laurans
Théo
2002
WB - Fybolia Morbihan
42
Touchard
Thomas
2003
C´Chartres Cyclisme
43
Hamelryckx
Tom
2002
Mini Discar Cycling Team
44
Menard
Valentin
2002
VS Valletais
45
Silliau
Nicolas
2000
UC Briochine-Bleu Mercure
46
Redois
Jules
2000
Laval Cyclisme 53
47
Lamaille
Christopher
1999
-
48
Rio
Maxime
1999
Côtes d'Armor - Marie Morin
49
Cloux
Antoine
2000
Mini Discar Cycling Team
50
Jousse
Dimitri
2003
C´Chartres Cyclisme
51
Harvey
Matthew
2000
Midland Cycle Club
52
Tabouret
Clément
1998
VC Avranches
53
Harvey
Timothy
2000
Midland Cycle Club
54
Morel
Gauthier
2003
Morlaix Cyclisme Performance
55
David
Nicolas
1988
Bretagne Sud Cyclisme
56
Lauseille
Théo
2001
Les Sables Vendée Cyclisme
57
Lajaunias
Valerian
2003
Océane Top 16
58
Coquen
Guillaume
1993
Bretagne Sud Cyclisme
59
Huck
Léandre
2000
ESEG Douai
60
Bohal
Victor
2001
Laval Cyclisme 53
61
George
Alfie
2001
Vendée U - Pays de la Loire
62
Bernard
Simon
2002
Laval Cyclisme 53
63
Hassert
Sven
2000
Mini Discar Cycling Team
64
Jamin
Pierrick
1998
Les Sables Vendée Cyclisme
65
Fouquet
Alexy
1997
UC Cholet 49
66
Plessis
Alexandre
2003
C´Chartres Cyclisme
67
Diligeart
Alexis
1996
Océane Top 16
68
Lewis
Adam
1995
Côtes d'Armor - Marie Morin
69
Portsmouth
Tom
2001
Mini Discar Cycling Team
70
Briand
Killian
1998
Côtes d'Armor - Marie Morin
71
Cappoen
Florian
1995
VC Lucéen
72
Rivallain
Hugo
1998
UC Briochine-Bleu Mercure
73
O'Connor
Calum
1988
CC Périgueux-Dordogne
74
Deslandes
Vadim
1994
Les Sables Vendée Cyclisme
75
Pahoffer
Théo
2002
VCU Schwenheim
76
Devienne
Quentin
1999
VC Amateur Saint-Quentin
77
Le Page
Samuel
2002
Dinan Sport Cycling
78
Haspot
Anthony
1992
Bretagne Sud Cyclisme
79
Grolier
Lucas
2000
Vendée U - Pays de la Loire
80
Constantin
Baptiste
1994
C´Chartres Cyclisme
81
Weingarten
Luc
2002
Océane Top 16
82
Brenterch
Erwan
1986
Bretagne Sud Cyclisme
83
Mancel
Romain
1994
US Saint-Herblain Cyclisme
84
Loiseau
Mathieu
1982
Team LMP-La Roche Vendée Cyclisme
85
Baron
Adrien
2000
VS Valletais
86
Voss
Arnaud
1992
Team LMP-La Roche Vendée Cyclisme
87
Garel
Adrien
1996
Sojasun Espoir-ACNC
88
Jouanjan
Lilian
2002
Sojasun Espoir-ACNC
89
Michel
Quentin
2000
US Saint-Herblain Cyclisme
90
Romian
Davy
1994
Team LMP-La Roche Vendée Cyclisme
91
Mentheour
Paul-Mickaël
1989
UC Briochine-Bleu Mercure
92
Stevant
Malo
2002
VC Pays de Loudéac
93
Le Lay
Aurélien
1994
VC Avranches
94
De Graef
Noah
2002
Mini Discar Cycling Team
95
Lamy
Julien
1974
CC Périgueux-Dordogne
96
Paumard
Thibault
2002
UC Cholet 49
97
Segui
Lucas
2001
Bretagne Sud Cyclisme
98
Morice
Ludovic
2002
Bretagne Sud Cyclisme
99
Cordon
Paul
1997
VC Pays de Loudéac
100
Le Barbier
Loïc
1996
Morlaix Cyclisme Performance
101
Danton
Victor
2001
Team U Cube 17
102
Boulais
Paul
2002
Team LMP-La Roche Vendée Cyclisme
103
Patoux
Cyrille
1985
VS Valletais
104
Ruault
Nathan
2000
WB - Fybolia Morbihan
105
Enguehard
Cédric
1987
VC Avranches
106
Jarno
Pierre-Alexandre
1999
VC Pays de Loudéac
107
Gabriel
Timothé
2002
VCU Schwenheim
108
Glon
Gaëlig
2003
WB - Fybolia Morbihan
109
Glot
Raphaël
2000
VC Avranches
110
Clavier
Kendric
1998
VC Lucéen
111
Taillandier
Axel
1999
UC Cholet 49
112
Marcerou
Nicola
2002
Vendée U - Pays de la Loire
113
Jamin
Léo-Paul
2001
Sojasun Espoir-ACNC
114
Heron
Antonin
2001
Côtes d'Armor - Marie Morin
115
Vasseur
Aubin
2001
ESEG Douai
116
Cowan
Quentin
2003
Vendée U - Pays de la Loire
117
Royer
Jérémy
2000
VC Avranches
118
Monnier
Bryan
2001
VC Pays de Loudéac
Informatie
Circuit des Plages 6ª Ep
Frankrijk
20. februari 2022
1.12.1 | 147.0 km