Normale weergave Uitgebreide weergave Statistieken
AG2R La Mondiale | |
---|---|
1 | Geniez Alexandre |
2 | Bidard François |
3 | Paret-Peintre Aurélien |
4 | Chérel Mikaël |
5 | Domont Axel |
6 | Dumoulin Samuel |
7 | Venturini Clément |
Groupama - FDJ | |
---|---|
11 | Armirail Bruno |
12 | Delage Mickaël |
13 | Duchesne Antoine |
14 | Madouas Valentin |
15 | Sarreau Marc |
16 | Seigle Romain |
17 | Vaugrenard Benoît |
Delko-Marseille Provence | |
---|---|
21 | Combaud Romain |
22 | De Rossi Lucas |
23 | El Fares Julien |
24 | Finetto Mauro |
25 | Guérin Alexis |
26 | Schmidt Fabien |
27 | Trarieux Julien |
Cofidis, Solutions Credits | |
---|---|
31 | Chetout Loic |
32 | Le Turnier Mathias |
33 | Perez Anthony |
34 | Périchon Pierre-Luc |
35 | Simon Julien |
36 | Vanbilsen Kenneth |
37 | Waeytens Zico |
Total Direct Energie | |
---|---|
41 | Calmejane Lilian |
42 | Cousin Jérôme |
43 | Hivert Jonathan |
44 | Journiaux Axel |
45 | Ourselin Paul |
46 | Terpstra Niki |
47 | Turgis Anthony |
Team Arkéa - Samsic | |
---|---|
51 | Ledanois Kevin |
52 | Bouet Maxime |
53 | Delaplace Anthony |
54 | Feillu Brice |
55 | Gesbert Elie |
56 | Hardy Romain |
57 | Maison Jeremy |
Vital Concept-B&B Hotels | |
---|---|
61 | Bagot Yoann |
62 | Gautier Cyril |
63 | Müller Patrick |
64 | Pacher Quentin |
65 | Reza Kevin |
66 | Rolland Pierre |
67 | Vichot Arthur |
Wallonie Bruxelles | |
---|---|
71 | Planckaert Baptiste |
72 | Lietaer Eliot |
73 | Mortier Julien |
74 | Paasschens Mathijs |
75 | Peyskens Dimitri |
76 | Robeet Ludovic |
77 | Nõmmela Aksel |
Gazprom - RusVelo | |
---|---|
81 | Nych Artem |
82 | Boev Igor |
83 | Cherkasov Nikolay |
84 | Rybalkin Aleksey |
85 | Shalunov Evgeny |
86 | Rikunov Petr |
87 | Rovny Ivan |
Sport Vlaanderen - Baloise | |
---|---|
91 | Allegaert Piet |
92 | Capiot Amaury |
93 | Declercq Benjamin |
94 | van Gestel Dries |
95 | Menten Milan |
96 | Planckaert Edward |
97 | Warlop Jordi |
Wanty - Groupe Gobert | |
---|---|
101 | Vanspeybrouck Pieter |
102 | De Gendt Aimé |
103 | Degand Thomas |
104 | Eiking Odd Christian |
105 | Devriendt Tom |
106 | Offredo Yoann |
Euskadi Basque - Murias | |
---|---|
111 | Bagües Aritz |
112 | Barrenetxea Ander |
113 | Barthe Cyril |
114 | Irizar Julen |
115 | Aristi Mikel |
116 | Berrade Urko |
117 | Rodriguez Reche Sergio |
Israel Cycling Academy | |
---|---|
121 | Dempster Zakkari |
122 | Jensen August |
123 | Neilands Krists |
124 | Niv Guy |
125 | Perry Ben |
126 | Sbaragli Kristian |
127 | Van Asbroeck Tom |
St. Michel - Auber 93 | |
---|---|
131 | Le Cunff Kévin |
132 | Baldo Nicolas |
133 | Maldonado Anthony |
134 | Maurelet Flavien |
135 | Paillot Yoann |
136 | Thominet Camille |
137 | Van Niekerk Morne |
Natura4Ever-Roubaix | |
---|---|
141 | Antomarchi Julien |
142 | Dernies Tom |
143 | Ferasse Thibault |
144 | Gouault Pierre |
145 | Vaubourzeix Thomas |
146 | Idjouadiene Pierre |
147 | Leroux Samuel |
Sovac | |
---|---|
161 | Evrard Laurent |
162 | Bouzidi Mohamed |
163 | Rebellin Davide |
164 | Hamza Abderrahmane |
165 | Karrar Ayoub |
166 | Saidi Nassim |
167 | Aurignac Samy |