Februari | ||||
---|---|---|---|---|
16.02-19.02 | North-Cyprus Presidential Cycling Tour | NE | #3 Buts Vitaliy | Toon meer |
Maart | ||||
---|---|---|---|---|
09.03-12.03 | Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy | 2.2 | #49 Sendros Juvé Llibert | Toon meer |
19.03 | Popolarissima | 1.2 | #23 Vasylyuk Andriy | Toon meer |
23.03-26.03 | Settimana Internazionale Coppi e Bartali | 2.1 | #94 Prevar Oleksandr | Toon meer |
26.03 | Gent - Wevelgem / Kattekoers - Ieper U23 | 1.NC | - | Toon meer |
31.03-02.04 | Hellena Tour | NE | #5 Bratashchuk Andrii | Toon meer |
April | ||||
---|---|---|---|---|
08.04 | Ronde van Vlaanderen Beloften | 1.NC | - | Toon meer |
08.04 | memoriał Dyrektora LO SMS Zdzisława Szepke | NE | #8 Banaszek Adrian | Toon meer |
09.04 | Slezanski Mnich | NE | #61 Banaszek Adrian | Toon meer |
15.04 | GP Arjaan De Schipper | 1.NC | #54 Banaszek Norbert | Toon meer |
18.04-23.04 | CRO Race | 2.1 | #37 Vasylyuk Andriy | Toon meer |
22.04 | Visegrad 4 Bicycle Race - GP Hungary | 1.2 | #6 Malyvnivskiy Vasyl | Toon meer |
23.04 | Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia | 1.2 | #4 Kulyk Andrii | Toon meer |
Mei | ||||
---|---|---|---|---|
01.05 | Memorial Andrzeja Trochanowskiego | 1.2 | #10 Prevar Oleksandr | Toon meer |
02.05 | Memorial Romana Sieminskiego | 1.2 | #6 Prevar Oleksandr | Toon meer |
03.05-07.05 | Tour d'Azerbaïdjan | 2.1 | #3 Polivoda Oleksandr | Toon meer |
05.05-07.05 | CCC Tour - Grody Piastowskie | 2.2 | #39 Bratashchuk Andrii | Toon meer |
13.05 | Classica Isaac Galvez-Vilanova | NE | #9 Sendros Juvé Llibert | Toon meer |
17.05-21.05 | Baltyk - Karkonosze Tour | 2.2 | #12 Soltasiuk Vladyslav | Toon meer |
17.05-21.05 | Tour of Ukraine | 2.2 | #1 Buts Vitaliy | Toon meer |
26.05-27.05 | Tour of Estonia | 2.1 | #18 Bondarenko Pavlo | Toon meer |
26.05 | Horizon Park Race for Peace | 1.2 | #1 Kononenko Mykhaylo | Toon meer |
27.05 | Horizon Park Race Maidan | 1.2 | #4 Buts Vitaliy | Toon meer |
28.05 | Horizon Park Classic | 1.2 | #1 Prevar Oleksandr | Toon meer |
Juni | ||||
---|---|---|---|---|
01.06-04.06 | Szlakiem Walk Majora Hubala | 2.1 | #8 Vasylyuk Andriy | Toon meer |
02.06 | Trofeo Alcide Degasperi | 1.2 | - | Toon meer |
04.06 | Coppa della Pace - Trofeo Fratelli Anelli | 1.2 | #36 Malyvnivskiy Vasyl | Toon meer |
07.06-11.06 | Okolo Slovenska - Tour de Slovaquie | 2.1 | #8 Vasylyuk Andriy | Toon meer |
17.06 | Memorial Grundmanna i Wizowskiego / GP Doliny Baryczy | 1.2 | #16 Bratashchuk Andrii | Toon meer |
18.06 | Korona Kocich Gor | 1.2 | #7 Bratashchuk Andrii | Toon meer |
20.06 | CN Ukraine ITT-U23 | CN | #3 Soltasiuk Vladyslav | Toon meer |
21.06 | CN Ukraine ITT | CN | #1 Polivoda Oleksandr | Toon meer |
23.06 | CN Ukraine RR-U23 | CN | #1 Soltasiuk Vladyslav | Toon meer |
24.06 | CN Poland RR-U23 | CN | #4 Banaszek Norbert | Toon meer |
25.06 | CN Spain RR | CN | #66 Sendros Juvé Llibert | Toon meer |
25.06 | CN Poland RR | CN | #25 Banaszek Adrian | Toon meer |
25.06 | CN Ukraine RR | CN | #1 Buts Vitaliy | Toon meer |
28.06-01.07 | Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions | 2.2 | #22 Bratashchuk Andrii | Toon meer |
Juli | ||||
---|---|---|---|---|
07.07 | Minsk Cup | 1.2 | #2 Bratashchuk Andrii | Toon meer |
08.07 | Grand Prix Minsk | 1.2 | #14 Soltasiuk Vladyslav | Toon meer |
09.07 | Memorial Jazimierza Jasinskiego | NE | #3 Banaszek Adrian | Toon meer |
16.07-29.07 | Tour of Qinghai Lake | 2.HC | #9 Lagkuti Sergiy | Toon meer |
25.07-29.07 | Dookola Mazowsza | 2.2 | #65 Bondarenko Pavlo | Toon meer |
Augustus | ||||
---|---|---|---|---|
05.08 | CC Europe RR-U23 | CCU | - | Toon meer |
05.08 | Tour de Ribas | 1.2 | #1 Lagkuti Sergiy | Toon meer |
06.08 | Odessa Grand Prix 1 | 1.2 | #1 Kononenko Mykhaylo | Toon meer |
06.08 | CC Europe RR | CCRR | - | Toon meer |
10.08-13.08 | Czech Tour | 2.1 | #38 Buts Vitaliy | Toon meer |
12.08 | Memorial Henryka Lasaka | 1.2 | #5 Kulyk Andrii | Toon meer |
13.08 | Puchar Uzdrowisk Karpackich | 1.2 | #23 Prevar Oleksandr | Toon meer |
19.08 | Puchar Mon | 1.2 | #23 Soltasiuk Vladyslav | Toon meer |
20.08 | Szlakiem wielkich Jezior | 1.2 | #11 Banaszek Adrian | Toon meer |
25.08 | Pro Ötztaler 5.500 | 1.1 | #32 Sendros Juvé Llibert | Toon meer |
25.08-27.08 | Tour of Xingtai | 2.2 | #8 Vasylyuk Andriy | Toon meer |
September | ||||
---|---|---|---|---|
03.09-05.09 | International Cycling Tour of Bulgaria | 2.2 | #1 Lagkuti Sergiy | Toon meer |
07.09-09.09 | International Cycling Tour of Bulgaria - South | 2.2 | #1 Buts Vitaliy | Toon meer |
10.09-17.09 | Tour of China I | 2.1 | #22 Polivoda Oleksandr | Toon meer |
12.09-23.09 | Tour of Poyang Lake | NE | - | Toon meer |
13.09 | Coppa Agostoni - Giro delle Brianze | 1.1 | - | Toon meer |
14.09 | Coppa Bernocchi - GP BPM | 1.1 | #46 Vasylyuk Andriy | Toon meer |
16.09 | Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Republic | 1.2 | #9 Kulyk Andrii | Toon meer |
17.09 | Visegrad 4 Bicycle Race - GP Poland | 1.2 | #10 Buts Vitaliy | Toon meer |
19.09-24.09 | Tour of China II | 2.1 | #10 Bratashchuk Andrii | Toon meer |
30.09-01.10 | Tour of Almaty | 2.1 | #41 Bondarenko Pavlo | Toon meer |
Oktober | ||||
---|---|---|---|---|
10.10-17.10 | Tour of Taihu Lake | 2.1 | #4 Buts Vitaliy | Toon meer |
28.10-05.11 | Tour of Hainan | 2.HC | #5 Kononenko Mykhaylo | Toon meer |
November | ||||
---|---|---|---|---|
08.11-12.11 | Tour of Fuzhou | 2.1 | #6 Kononenko Mykhaylo | Toon meer |